2737
2739
عنوان

یههه سوال میپرسممممم راست حسینیییییی جواب بدیددد😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 58 پست

نه نمیشینم اول میرم عوض میکنم و آویزون چوب لباسی میکنیم 

ولی بنظرم وقتی چند ساعت میگذره ویروس ها کشته شدن 

واسه همین پیش میاد که فرداش قبل بیرون رفتن با لباس بشینیم رو مبل و اینا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر منظورت همیشه هستش آره میشینم تو کرونا هم میام خونه سریع عوض میکنم 

اره کرونا میگم

وگرنه روزای معمولی که من شلوار جینمم میخوابیدم

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2731
خودم که اگه زیاد مونده باشم بیرون یعنی جاهای شلوغ رفته باشم تا میام خونه مستقیم لباسا داخل لباسشویی. ...

دقیقا منم مادر شوهرم میاد باید لبلساش جمع کنم اویز جلو در اخه پسرم کوچولو برمیداره دهن میزنه

الان تو کرونا دم در درمیاریم.چون طبقه اخریم بیرون اویزون میکنیم. یا دم در از داخل. قبلا اصلابهش فکر نمیکردیم.غیر از پدر و مادرم و خواهر برادرام کسی نمیاد. اونا لباس رویی مثلا کاپشن پالتو و مانتو را در میارن و میشینن رو مبل. دستشونم میشورن.

2740

بعدم اگه‌ کسی بدون المل حاری دوبار سرشو عین خر از قصد انداخت تو بدون المل کل فرش الم اسپری مردم با دستمال کشبدم کمد هرجا که میره بچشم پرید رو تخت من روتختیمم شستم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

من خدانکنه برم بیرون هرچییی باشه درمیارم میندازم اینور اونور تااا بیرون بعدی ک هر یه ماه شاید یبار برم بیرون دیگ خودتون تصور کنید دیگ.بابام مامانمم خواهر و برادر هرکی رد شه میگم چی میشه اون شلوار منو بردارید اون لباسمو بردارید😭😂😂

راستش رو بخوای نع ما لباس جدا بزاریم اینا اصلا فقط از بیرون که میایم ماسک رو در میاریم میندازیم سطل آشغال اگه یه بار مصرف باشه دستمون هم با مایع دستشویی می‌شویم همین 

شوهرم خیلی اعتقاد به نیش زنبور داره و مصرف زنجبیل ابلیمو عسل اینا 

خونمون هم خیلی کم میان وباهمون لباسم میشنن