2733
2734
عنوان

هر کی از دیجی‌کالا خرید میکنه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 28 پست

با اجازه منم یه سوال میپرسم

منم توی همین سایت میخام سفارش ماگ حرارتی

بدم،من تو فیلما دیدم ماگ حرارتی واقعیه،

در واقعیتم اینجوره؟؟

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا اگر مداوم خرید میکنی بگو پرداخت انلاین یا درب منزل چون بعضیا میگن پرداخت درب منزل بعضیا هم میگن ...

اطلاعی ندارم در این حد ولی خود دیجی کالا بخاطر کرونا پرداخت درب منزل رو فعلا برداشته همه پرداخت انلاین باید انجام بدن.

خودم باشم اگه اون‌گزینه رو داشته باشه حتما درب منزل

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2731
پ من‌خواستم خرید کنم‌ بالا ۲۰۰ بود چندتا گیره واستیکو ر برچسب بود  بنی حجمی هم نداشتن  ...

گرونه بابا 

من دیروز یه بسته پست کردم ۴۵ گرفتن ازم تازه ۲۵ هم پول جعبش بود 😐😶اولین بارم بود پست میکردم خورد تو ذوقم دلمو خوش کرده بودم تهش دیگه بشه ۲۰ هزار تومن

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

خب با شماره کارت انلاین پرداخت میکنی درسته اضافه که بر نمیداره همون قیمتی که محصول داره درسته یعنی مطمعن هست درسته چون من یه بار گند زدم توی پرداخت انلاین بیشتر برداشت اگر‌مطمعن هست بهم بگین تا بخرم

2740
گرونه بابا  من دیروز یه بسته پست کردم ۴۵ گرفتن ازم تازه ۲۵ هم پول جعبش بود 😐😶اولین بارم بود ...

منم لغوش کردم

والا خیلی گرونه

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
 جدا خب پس چرا میگن پرداخت درب‌منزله

سلام الان لیست لغوشده های دیجی کالاگوشیموودیدم خریداولمولغوکرده بودم زده بودارسال رایگان یادم نیست قبل اینک لغوکنم هم همین بودیانه.بعدکه سفارش دادم۱۲۵۰۰پول پست شد.

منم اولین خریدم بودولی رایگان نبود

الان لیست لغوشده های دیجی کالاگوشیموودیدم خریداولمولغوکرده بودم زده بودارسال رایگان یادم نیست قبل اینک لغوکنم هم همین بودیانه.بعدکه سفارش دادم۱۲۵۰۰پول پست شد