2733
2734
عنوان

سال 99هم تمام شد زهره هم شوهرنکرد .زهره خودم هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 95 پست

خانمهای مجرد نیت کنید چهل روز گناه نکنید و نمازتون اول وقت باشه.غیبت نکنید.منظورم از گناه نکردن همه چیزه.دروغ و آرایش زیاد و کلا هر چیزی که با دین منافات داره.ان‌شالله نتیجه میگیرید.من نتیجه گرفتم.

تو این مدت چهل روز وقت اذان سوره ناس و فلق رو بخونید.از خواب بیدار می‌شید ایة الکرسی بخونید.قبل از خواب هم.

وقتی کسی میخواد بیاد خاستگاری به هیچکس نگید تاکید میکنم به هیچکس.حتی اگه خواهر یا برادر متاهل دارید به شب قبلش بگید.

ان‌شاله که بهترین ها قسمتتون میشه.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی هست گلم🌹

دعا برای ازدواج

بمدت چهل شب هر شب ۱۰۰۱ مرتبه یا ودود رو بخونید برای ازدواج معجزه میکنه 

بمدت یک هفته هر روز قبل از اینکه آفتاب طلوع کنه بعد از خواندن نماز صبح صد مرتبه سوره ی توحید رو بخونید و حاجتتون رو بخواین هر حاجتی باشه در همان هفته جواب میگیرین(خودم تجربش کردم و جواب گرفتم)

حدیث کساء خییییییییییییلی مجربه خودم چندین بار جواب گرفتم برای هر حاجتی

و اینکه بمدت چهل روز هر روز ده مرتبه دعای نادعلی رو بخونید تا چهل روز براتون خواستگار میاد و ازدواج میکنید من خودم این دعا رو خوندم حسابیم حضور دل داشتم سومین روز بحث اومدن خواستگار افتاد منم که دیگه فک کردم همه چی تموم شد دل به خوندن دعا ندادم دیگه خواستگاره پرید😭😭

البته این دعاها رو خودم چند بار جواب گرفتم ازشون ولی به شرطی که با حضور دل خونده بوده باشم اگه حواسم نبود چی میخونم اصلا تاثیری نداشت،فقط از خدا بخواین همسر خوب و سالم نصیبتون کنه نه اینکه فقط دعا کنین زودتر ازدواج کنین شوهر بد ادمو پیر میکنه خونه ی پدر هر چقدم بد باشه ادم همش میگه کاش مجرد بودم انشاءلله خوشبخت شی عزیزم

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2731