2737
2739
عنوان

مامانهای مشهدی بیاین لطفا یه سونوگرافی خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=174620889]الان صد درصد نمیگن ولی من چون خیلی اصرار کردم گفت ب احتمال ۹۹درصد پسره ولی قول نمیدم سری دوم ک رفتم ...[/QUOT 

من رفتم سونو هفته ۸ بودم بهم گفت پسزه 🤐🤐

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
[QUOTE=174620889]الان صد درصد نمیگن ولی من چون خیلی اصرار کردم گفت ب احتمال ۹۹درصد پسره ولی قول نمید ...

منم بچه اولم ۸ هفته مشخص شد😂😂😂این یکی رو خودم دیر رفتم ب امید اینکه دختره😑😑

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
2728
عجیب بوده آخه ۸ هفته که چیزی مشخص نیست 

پسر زودتر مشخص میشه دختر رو زود نمیگن چون ممکنه الت کوچیک باشه و یهو پسر باش براهمین صبر میکنن الت دختر کامل تر بشه بگن ولی از پسر بهتر مشخصه

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰