2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اخیش خیالم راحت شد    

بعد ازدواج جلوگیریه زیاد خوب نیست عزیزم اول برو پیش متخصص زنان آزمایش وسونوهای لازم رو بده ک مطمعن بشی واسه باردار شدن هیچ مشکلی نداری بعد تا هر وقت ک دلت میخواد جلوگیری کن💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
تو هم عین منی منم زود باردار میشم از ترسم  ی سال ال دی پیخورم پارسال ی سقط داشتم

من الان نی نیم چهار ماهشه

از یه طرف نمیخوام قرص بخورم.از یه طرفم چون معمولا خیلی  ها ناخواسته باردار میشن بعد از زایمان،مترسم دیگه طبیعی جلوگیری کنم

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
من الان نی نیم چهار ماهشه از یه طرف نمیخوام قرص بخورم.از یه طرفم چون معمولا خیلی  ها ناخواسته ...

من پسرم ۳ سالشه وقتی ۱سال و۲ماهش بود ناخواسته باردار شدم اما سقطش کردم الان میترسم

خدایا شکرت
من پسرم ۳ سالشه وقتی ۱سال و۲ماهش بود ناخواسته باردار شدم اما سقطش کردم الان میترسم

جلوگیری طبیعی داشتی که ناخواسته باردار شدی؟

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱