2733
2739
عنوان

کادو روز مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 63 پست
منم با همین قرص چاق شدم البته شما در برابر اون موقع من پهلوونی من با همین وزن با قد 170  کالری ...

نمیتونم زیاد بخورم 

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبین؟😊

من یه راهنمایی ازتون میخواستم

من امروز کنکور ثبتنام کردم فقط دولتی رو زدم

الان تو انتخاب رشته من میتونم شبانه هم انتخاب کنم؟

هزینه شبانه تقریبا چقدره؟

و اینکه من نفهمیدم دانشگاه پردیس یه دانشگاه جداگانه داره یا تو همون دانشگاه دولتی میخونن فقط پول میدن؟

پردیس خودگردان یا آزاد خود گردان یعنی چی؟🤔

با پردیس و آزاد خالی فرقی داره؟

الان تو اینترنت هم دیدم نوشته بود پزشکی شبانه یا همون نیمه دوم نداره ولی پسردایی من و دوستم پزشگی نمیمه دوم رفتن الان من نفهمیدم شبانه داره یا نه؟🤔

💖💖💖عشق وآرزوی من داروسازیه به خدا قول دادم اگه قبول شدم به خانواده های نیازمند داروی رایگان بدم💙💙💙میشه برای قبول شدنم از ته دلتون دعا کنین و صلوات بفرستین؟ از خدا میخوام هرکی برام دعا کنه اونو هم به مراد دلش برسونه💞💞💞

سلام اسکارلت جان. من تویه تاپیک تنبلی تخمدان دیدم شما اذعان کردید دلیل تنبلی تخمدانتون روباکمک دکترغدد متوجه شدید.   این درحالیه ک من گرفتارتنبلی تخمدان و تستسترون بالاهستم وهیچ دکتری نتونسته برام کاری کنه.   میشه یکم راهنماییم کنین دلیل تنبلی شماچی بوده   ممنونم

آنقَدَرسازمیزنم که زمانه برقصدبه ساز ما،روزی رسدکه زمین خلاف بگردد ز ناز ما... 
2728