2737
2739
عنوان

بنظرتون مشکل از کجاست که منو شوهرم اصلا تفاهم نداریم بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 43 پست
لج ولجبازی وهدفتون رو کم کنی هست که آینده خوبی نداره چون بالاخره خسته میشید و بامشکل مواجه میشید

خب اگ من کوتاه بیام همسرم پرو نمیشع؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

منم مثل توام خیلی جاها حق بامنه یا مثلا اونی که من میگم درسته ولی تو کلش نمیره اخرسرم با جنگ و دعوا حرف اون میشه منم دیگه میبینم وقتی اخرسر حرف اون میشه دیگه جنگ و دعوا چرا بکنم همون اول دیگه بحث نمیکنم.

اگه حال دلم خوبه سکوتم معجزه کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد اتش بس افتادم😐❌

وای😂😂😂

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
منم مثل توام خیلی جاها حق بامنه یا مثلا اونی که من میگم درسته ولی تو کلش نمیره اخرسرم با جنگ و دعوا ...

منم همینطورم 

2731

چون متوجه شده شما به خانوادش بی توجهی میکنید میخاد بگه من برام مهم هستن 

خب راستم میگه تنها کاری که مبشه کرد اینه که از خانوادش خب بگی تعریف وتمجید کنی بجاش 

تا متوجه بشه شما از خانوادش بددت نمیاد 

درجوانی پاک بودن شیوه ی پیغمبریست ور نه هر گبری به پیری میشود پرهیزگار
مرسی گلم حتما

خدارو شکر که به فکر زندگیت هستی❤

با شوهرتم حتما صحبت کن🙏🏻

نی نی کوچولوتون که میاد باید روی لبای دوتا تون خندا باشه و نط نیتون با خوشحالی بزرگ بشه☺😍😍😍😍😍

خدایا شکرت ،واسه قشنگیا و زشتیای زندگیم ،  
همیشه میشینن با خواهر و برادرشون دلسوزی مادرشونو میکنن انگار بچه ابتدایی ها انقد بدم از این لوس بازی ...

خب این اشکالش کجاست که با خواهر وبرادراش برای مادرش دلسوزی میکنن حتما زحمت کشیده عاجزه یا هر دلیل دیگه شما هم همین کارو بکن احترام به خونواده چه شما چه شوهرتون لازمه رسیدگی به اونها نیازه قرار نیست چون با شما ازدواج کرده دیگه خونوادش رو بزاره کنار وفقط بشما رسیدگی کنه 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
خب اگ من کوتاه بیام همسرم پرو نمیشع؟

باهم تفاهم داشته باشید عاقلانه ومنطقی حرف بزنید شما هر کدومتون بخاطر غرورتون حاضر نیستید کوتاه بیاید شما کوتاه بیا چند مرتبه حرفشو گوش بگیر وبرابر خواسته اون اقدام بکن او هم درست میشه 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2738
خدارو شکر که به فکر زندگیت هستی❤ با شوهرتم حتما صحبت کن🙏🏻 نی نی کوچولوتون که میاد باید روی لبای ...

ممنون فدات😍❤

چرا وقتی مردی هوای خانوادشو داره ناراحتین مگه خودتون نسبت ب خانواده بی اعتنا هستین

ن خب ولی نمیدونم حس میکنم من اهمیتی براش ندارم شاید چون باردارم حساس شدم

عزیزم توام جزوی از خانواده ای حساس نباش اینقد اگه ب پدرمادرش محل نده ی روزی ب توام محل نمیده

اره اینم درسته