2733
2734
عنوان

چطور شوهرمو راضی کنم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 40 پست
عاخه علاقه دارم

من به تمام کارای خونه علاقه دارم خیاطی جارو گردگیری اتو کشیدن پتو شستن فرش شستن بشوررررر بساب بافتنی قلاب بافی گلدوزی ساعت ها انجام میدم ها ولی خدایا میخام نیم ساعت اشپزی کنم انگار میخادجونم کنده بشه  باعث تعجب همگانم من🙃🙂

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
فقط اومدم بگم عجب همتی داری که میخای ازاشپزی کردنت فیلم تهیه کنی بزاری وبلاگر بشی  من همین ناه ...

میدونی این حرفها گاهی آدمو دلسردمیکنه از شروع کاری

کلا در زندگی انرژی مثبت باشیم

منم به یکی از دوستام گفتم میخوام درس بخونم گفت ول کن حوصله داری!!! بعد گفت بچه هام رو بدم خونواده ها نگه دارن برم سرکار استخدامیا رو شرکت میکنم.

توجه میکنی برا من بد بود برا ایشون خوب بود

فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی بدنی که همیشه رویایش را داشتی به دست آورده ای.عضو تاپیک بامدادخمار گروه آبی---»وزن اولیه : 65😥هدف :55😍تاریخ شروع۳ / ۱۲ / ۹۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی این حرفها گاهی آدمو دلسردمیکنه از شروع کاری کلا در زندگی انرژی مثبت باشیم منم به یکی از دوس ...

برداشت عکس داشت🙄

برعکس من خوشم اومد که به اشپزی علاقه داره 

من بعد ده سال درس خوندم با دوتابچه همه جلو روم باقیافه کجو ماوج میگفتن بیکاری حوصله داری پولات اضافه کرده وبادوتابچه درس به چه دردی میخوره اونایی که خوندن به کجارسیدن و... منم چون دیدم طرفم مغزفندوقی تشریف داره فقط میخندیدم اره وقتم اضافه وهرچی میگفتن تایید میکردم ویه ذره هم دلسرد نشدم برعکس نمراتم بالاشد وکلیم چیزحدید یاد گرفتم الانم فقط بخاطر کرونا وقفه افتاد دوباره بازم ادامه میدم چون عاشق کتابم

تنهاکسی که حرفش برام مهم بودتو این مسیر خودم و مادرم وشوهرم بودش 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
میدونی این حرفها گاهی آدمو دلسردمیکنه از شروع کاری کلا در زندگی انرژی مثبت باشیم منم به یکی از دوس ...

آره نمیدونم چرا ازون اینجور آدما درو بر منم خیلی هستن ک برا خودشون خوبه برا ما بد من بهشون توجهی نمیکنم کاری ک خودم فک میکنم درسته رو انجام میدم

2731
آره نمیدونم چرا ازون اینجور آدما درو بر منم خیلی هستن ک برا خودشون خوبه برا ما بد من بهشون توجهی نمی ...

چون چشم دیدن پیشرفت وتلاش وپشتکار بقیه رو ندارن فاز منفی میفرستن منم مث شما اهمیت نمیدم کارخودمومیکنم

میگن میخوای بدونی یه کاری که میخای انجام بدی موفقیت داره یانه نگا کن ببین چندنفر پارازیت میدن (همونایی که برای خودشون عید برای بقیه عیب) اگه تعدادش بالابود قطعا مسیرت درست وبه خواستت میرسی

برداشت عکس داشت🙄 برعکس من خوشم اومد که به اشپزی علاقه داره  من بعد ده سال درس خوندم با دوتاب ...

آفرین دوست عزیز به حسادت دیگران بهایی نده 

انشالله موفق باشی

فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی بدنی که همیشه رویایش را داشتی به دست آورده ای.عضو تاپیک بامدادخمار گروه آبی---»وزن اولیه : 65😥هدف :55😍تاریخ شروع۳ / ۱۲ / ۹۹
آفرین دوست عزیز به حسادت دیگران بهایی نده  انشالله موفق باشی

سپاس خواهرگلم 💐

2738