2733
2734
ببخشید یعنی چیکارمیکنه که‌نمیزاره خونه تمیزکنید من امیدم اینه بزرگتربشه بهتر بشه

دختر من گوشه گوشه خونه اسباب بازی چیده به سبک‌خودش

جمع که کنم‌زار میزنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دقیقا منم الان داشتم ب همین فکر میکردم... ظرفا کلا رو کابینت و سینک پخش و پلاو کثیفه..از سرشب د ...

منم مثل تو ام ولب از تو بدتر چون شوهرم بدجور باهام دعوا کرد وتهدید. 

میخوام بلند شم ظرف هامو بشورم 

کاربری ما 3نفر هستیم اشتباه نگیرید ممنون
2728
منم مثل تو ام ولب از تو بدتر چون شوهرم بدجور باهام دعوا کرد وتهدید.  میخوام بلند شم ظرف هامو ب ...

برای چی دعوا و تهدید کرده ؟

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

جای من بودی چیکار میکردی 

دیشب خونمون بازار شام بود😑😑

شوهرم رفته بود خرید .گوشت .ماهی مرغ

کلی خرت پرت .از اونور جوگیر شده بود منقل زغال گذاشت تو بالکن کباب کردن ..😫😫من ۱۰کیلو ماهی پاک کردم 

از اونور شام روسفره .گوشتا و مرغا رو تیکه تیکه کردم 

سبزی قورمه روبسته بندی کردن .😐😐همه چی قرقاتی شده بود.حالا شوهرمم این وسط داد میزد چرا از تو کار کار در میاری.من دارم کباب میکنم تو بیا کنار من بشین😕😂😂😂خواستم منقل رو بریزم تو سرش ..۶ساعت سر پا بودم 

یکسره 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
به خاطر کثیفی خونه. من بدبخت 1ماه پریودم نا ندارم 

ای بابا ۱ ماهههه چه خبره 

خب بخواب فردا زودتر بیدار شو جمع کن 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738
دختر من گوشه گوشه خونه اسباب بازی چیده به سبک‌خودش جمع که کنم‌زار میزنه

وای دلمون خوشه بزرگ میشن راحت میشیم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
دختر من گوشه گوشه خونه اسباب بازی چیده به سبک‌خودش جمع که کنم‌زار میزنه

دختر منم ۷ سالشه هنوز اسباب بازی میچینه

یعنی کل اسباب بازیاشو میاره وسط خونه میچینه

هر فیلمی هم ببینه طبق اون بازی میکنه

دختر منم ۷ سالشه هنوز اسباب بازی میچینه یعنی کل اسباب بازیاشو میاره وسط خونه میچینه هر فیلمی هم بب ...

دقیقا عین دختر من🤦‍♀️🤕🤕🤕

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا