2733
2739
عنوان

توروخداکمک مردم از سوزش معده ۲۸هفته ام😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 42 پست

چرا خب اینجوری غذا خوردی. کاه از خودت نیست کاهدون که مال توئه. زیر سرت دو تا بالشت بزار بزار اسید معده ات برنگرده. لاکسی ژل و آب فراوان بخور. دمنوش سیب یا به هم خیلی خوبه. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خب اینجوری غذا خوردی. کاه از خودت نیست کاهدون که مال توئه. زیر سرت دو تا بالشت بزار بزار اسید مع ...

لعنت بهم‌نمیدونستم ایطورمیشه تازه یادم رفت گوشت نخودوتخم‌مرغم بگم خوردم😐بعد شوهرم بااین حال میگه اگ این بچه رونکشتی ازبس چیزنمیخوری

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
همه میدونن

اسی بیا این مقاله رو بخون

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2731
لعنت بهم‌نمیدونستم ایطورمیشه تازه یادم رفت گوشت نخودوتخم‌مرغم بگم خوردم😐بعد شوهرم بااین حال میگه اگ ...

دور از جونت ولی هر کدوم از اینهایی که خوردی کافیه برای داغون شدن معده. الان هم که به ماه آخر نزدیک میشی دستگاه گوارشت تحت فشار ِِباید بیشتر مراعات کنی. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2740

منم تا روز آخر که رفتم برای زایمان معده م و مری تا خوده گلو می سوخت وحشتناک.انگار آب جوش میریختن یهو..ولی با اینکه دکتر بهم گرفت شربت معده بخور هیچی نخوردم و تحمل کردم،آخه دوست نداشتم توی بارداریم داروهای شیمیایی بجز تقویتی ها بخورم بخاطر بچه م

خلاصه که انشالا تا زایمان کردی انگار که نه انگار همین چندساعت پیش سوزش معده داشتی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
لعنت بهم‌نمیدونستم ایطورمیشه تازه یادم رفت گوشت نخودوتخم‌مرغم بگم خوردم😐بعد شوهرم بااین حال میگه اگ ...

🤣🤣🤣

هر کس دیگه هم بود با این چیزایی که تو خوردی نابود شده بود  چه  برسه به شما که بارداری، خداییش همه چی خوردی، یه ذره عرق نعنا بخور

فرزندانم عاشقانه دوستتان دارم و آرزوی من دیدن خوشبختی شماست💗💗
خخخ پروفایلت

😂

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣