2733
2734
عنوان

از وقتی بهم خیانت شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 18 پست
خوب نمیشه که خودتو بکشی که . مشاورم لازم نیست شما یکم به خودت برس با آدمهایه مثبت معاشرت کن خودبه خو ...

منم سعی دارم با ادمای دیگه شروع کنم 

واقعا هستن کسایی ک همجوره خوبن که بخوام باهاشون باشم 

ولی نمتونم حتی باهاشون حرف بزنم😑

منم سعی دارم با ادمای دیگه شروع کنم  واقعا هستن کسایی ک همجوره خوبن که بخوام باهاشون باشم  ...

خوب نکته همینجاست که میترسی . نباید بترسی موفقیت اونطرف ترسه عزیزجان . همیشه بدون تاریکترین زمان شب نزدیکترین زمان به طلوع خورشیده . شاید در پس این خیانت قراره به یک چیز خوب و عالی و مثبت برسی و اینم بدون پایان هیچ چیزی تلخ نیست اگه تلخ بودش بدون اون پایان نیستش . بگرد بجایه تلخی شیرینی رو پیداکن عجب حرفی زدمها 🤔🤔🤔)

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوب بود مرسی واقعا:)❤

خواهش میکنم عزیزحان قابل نداشت

من تا هرجایی که بتونم و از عهدم بربیاد به دوستانم کمک میکنم البته برایه من افتخاریه منو جزوه دوستانتون بدونید و من جسارت کردم . ولی یچیزبگم خیالتو راحت کنم اگه خودت به خودت نرسی و نگاه نکنی هیچکسی نه بهت نگاه میکنه و بهت میرسه عزیزترین کست هم باشه چندوقت تحملت میکنه باید رو پایه خودت وایسی ( ایزی ایزی تامام تامام 😋😋😋😋😎)

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2728