2733
2739
فکر کنم واسه بزرگ سالها صبح ها ناشتا میریزی دهنت خشک میخوری  روزی تا سه قاشق اگه نتونستی خشک بخ ...

من نوجوانم ...  الان خریدمش نفهمیدم خوب ..چجوری بخورمش چاق کنندگی بیشتری داشته باشه؟؟؟ بعد الان بخوام خشک بخورم چندقاشق بخورم؟ و چجوری؟؟ بعد یه بسته پودره یه بسته پودر سفید دیگه ک فک کنم شکره از هردوش مخلوط کنم سه وعده در روز سه قاشق در هر وعده بخورم خوبه؟؟؟؟

لایک نکن لطفا اگ حتی خوشت اومده ریپ بزن بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نوجوانم ...  الان خریدمش نفهمیدم خوب ..چجوری بخورمش چاق کنندگی بیشتری داشته باشه؟؟؟ بعد الان ...

خوب من که نمیدونم چی خریدی دقیق روش ننوشته چی توشه؟

من خودم تو خونه واسه دختر نه ماهم درست کردم تو با هم ترکیب کن روزی یک بار صبح ناشتا  باشیر  خرما یا عسل مخلوط کن بخور

خوب من که نمیدونم چی خریدی دقیق روش ننوشته چی توشه؟ من خودم تو خونه واسه دختر نه ماهم درست کردم تو ...

چرا ترکیبی از برنج . گندم. سنجد.نخود.جو

من یک و شصت و چهارم،پنجاه و ی کیلو همه میگن لاغرم ولا نسبت به تو من غولم😂🤣.دوست دارم چهل و هشت کیل ...

😂😭😭😂😂😭

2740