2737
2739

من مهندسی شهرسازی میخونم تو دانشگاه فردوسی رتبمم 3 رقمی شد و به خاطر علاقه اومدم این رشته. تصمیم داشتم بعد اینکه لیسانس گرفتم یه دانشگاه سطح پایین تر معماری بخونم به نظرتون معماری بخونم یا عمران؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزيزم ايا سختي پذيرش اون ها و هزينه هاي هنگفت رو دز نظر گرفتي؟

خوب مستقیم که نمیخوام بدم اونجا ولی در کل گفتم برای معماری این کشورها الان بهتره یه خانمی میگفت شوهرش معمار هست تو ایتالیا اونا هم میخواستن مهاجرت کنن به امارات 

با توکل به خداآینده ای بسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه
2728
خوب مستقیم که نمیخوام بدم اونجا ولی در کل گفتم برای معماری این کشورها الان بهتره یه خانمی میگفت شوهر ...

كلا اون كشورا برا كارگري هم مناسبن مهندسي كه بماند🤣

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
من مهندسی شهرسازی میخونم تو دانشگاه فردوسی رتبمم 3 رقمی شد و به خاطر علاقه اومدم این رشته. تصمیم داش ...

جدا از بحث رشته همیشه بهترین و در نظر بگیر 

بهترین دانشگاه   بهترین گرایش بهترین مدرک 

2738
جدا از بحث رشته همیشه بهترین و در نظر بگیر  بهترین دانشگاه   بهترین گرایش بهترین مدر ...

بله درسته ولی خب 4 سال از خانواده دورم اگر بخام 4 سال دیگه درس بخونم ترجیح میدم شهر خودمون باشم. 

از نظر تجربه عزیزم 

عزیزم تو که سابقه جست و جو کار داری میشه بگی وقتی میری دنبال کار چرا کار نمیدن ؟

چون من فکر میکنم اگر کسی رو برای استخدام بخوان بین مثلا ۱۰۰ نفر اونی که از همه حرفه ای تر هست انتخاب میشه واسه همین میخوام همه چیز یاد بگیرم

بله درسته ولی خب 4 سال از خانواده دورم اگر بخام 4 سال دیگه درس بخونم ترجیح میدم شهر خودمون باشم.&nbs ...

خوب جوری درس بخون تو شهر خودت شهرسازی بخونی

عزیزم تو که سابقه جست و جو کار داری میشه بگی وقتی میری دنبال کار چرا کار نمیدن ؟ چون من فکر میکنم ا ...

عزیزم تا اونجایی که من دیدم پارتی بوده فقط منم توی شهر خودمون با پارتی میتونستم سر یه کار خوب برم  چون اونجا منو می‌شناختن ولی اینجا نمیشه