2733
2734
عنوان

نهار میخوام نون و کاهو بخورم😐😳

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 292 پست
وای بارداری خیلی سخته.هنوز دوماهم نشده دارم میمیرم.همش بیحالم هیچیم نمیتونم بخورم

واییی نننگووو بارداری خیلیم باحاله هرچی دلت میخاد میخوری فقط سنگین ک میشی اخراش یکم اذیت میشی .لذت ببر بابا دستور بده دور دوره توعه خخخخخ

واییی نننگووو بارداری خیلیم باحاله هرچی دلت میخاد میخوری فقط سنگین ک میشی اخراش یکم اذیت میشی .لذت ب ...

چی بخورم؟فکر هرچیو میکنم عق میزنم.مثل جنازه بیحال افتادم،هیچیم خوشم نمیاد بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بخورم؟فکر هرچیو میکنم عق میزنم.مثل جنازه بیحال افتادم،هیچیم خوشم نمیاد بخورم

بنظرت تلقینی نیس یا واقعا عوق میزنی ؟؟؟سعی کن جلوی  حالت تهوعتو بگیری  شاید بشه خوب شد و غذاخورد اگ هم ک ن باید تو 3ماه تمام صبدکنی تاحالت خوب بشه

بنظرت تلقینی نیس یا واقعا عوق میزنی ؟؟؟سعی کن جلوی  حالت تهوعتو بگیری  شاید بشه خوب شد و غ ...

نه بابا تا هفته قبل همه چیز میخوردم ولی الان اول صبح تا چشمم باز شه عوق میزنم.کاش لااقل بالا بیارم شاید بهتر شه حالم

2728
نه بابا تا هفته قبل همه چیز میخوردم ولی الان اول صبح تا چشمم باز شه عوق میزنم.کاش لااقل بالا بیارم ش ...

پس دیگ باید بمونی بینم کی حالت میشه ک خوش بگذرونی ایشالا زودتر بهتدمیشی 

2738