2733
2734
خب دگ  مزایا و اینا میاد روش  هیچ جا همون کف حقوق رو نمیدن که!

من میخوام بدونم میرم سرکار باید انتظار حقوقم چقدر باشه . هر شرکتی یه مبلغی میده انگار هیچ نظارتی نیست 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
اخه من به اگهی استخدام ها که زنگ میزدم حقوق طبق وزارت کار اکثرا 2500 بود یا بالاتر . من تهرانم. &nbs ...

ببین فرض بگیریم حداقل پایه حقوق رو میخوان بهت بدن 1900 میشه و 400 هزار تومن بن و 300 هزار تومن حق مسکن که طبق اداره کار به پایه حقوق اضافه میشه و اگر بچه داشته باشی به ازای هر بچه 190 هزار تومن به پایه حقوق اضافه میشه . ما میگیم شما بچه نداری باید ماهانه 2600 بهت حقوق بدن با فرض حداقل حقوق و از این مبلغ بصورت ثابت 7 درصد بیمه کم میشه پس دریافتی شما همون حدود 2500 میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منشی هستی؟ سمتت چیه؟ تحصیلات و سوابقت چی

نه عزیزم . پشتیبان سایت و اپراتور هستم. لیسانس دارم

الان هیچ شرکتی مدرک براش مهم نیست فقط میگه کار با کامپیوتر و نرم افزار آفیس بلد باش

من میخوام بدونم میرم سرکار باید انتظار حقوقم چقدر باشه . هر شرکتی یه مبلغی میده انگار هیچ نظارتی نیس ...

متاسفانه نظارتی نیست و شما تو جلسه مصاحبه در مورد حقوقتون صحبت کنید . باید برای حقوق به یه توافقی برسید و گرنه ممکنه کارفرما مد نظرش همون حداقل باشه که طبق صحبت بالای من دریافتیتون اون میشه البته بدون اضافه کاری . اضافه کاری ساعتی 1.40 هست 

متاسفانه نظارتی نیست و شما تو جلسه مصاحبه در مورد حقوقتون صحبت کنید . باید برای حقوق به یه توافقی بر ...

ببخشید متوجه نشدم اضافه کاری ساعتی چند؟ 

2738
ببخشید متوجه نشدم اضافه کاری ساعتی چند؟ 

پایه حقوق رو تقسیم بر 220 ساعت باید بکنی دستمرد ساعتی بدست میاد اون دستمزد ساعتی در مواقع اضافه کاری 40درصد بیشتر از ساعت عادی کاریه . یعنی اگه در حالت عادی ساعتی 8 هزار تومن کار میکنی در اضافه کاری ساعتی 11200 تومن میشه