2733
2739
عنوان

تفاوت زندگی مجردی و متاهلی چطوری هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 28 پست

متاهلی بزرگت میکنه یادت میده خیلی جاها باید کوتاه بیای خیلی وقتا پا روی دلت بزاری صبرتو زیاد میکنه یاد میگیری چجوری هم بتونی نیاز خودتو برطرف کنی هم نیاز یه نفر دیگه رو، مسؤولیت پذیر میشی، مدیریت زندگی رو یاد میگیری، یاد میگیری خودت نفر اول زندگیتی اگه تو آدم سالم و شادی باشی همسرت و بچه هات هم شاد و سلامتن و دوستت دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به ازدواجت داره. آره من ترجیح میدادم سه چهار سالی زودتر ازدواج کرده بودیم. فرقش هم اینه مسئولی ...

واااای روابط اجباری خوب اومدیییی

هرچه دلم خواست نه آن میشود                   هرچه خداخواست همان میشود❤تیکرعروسیمه
2742
آره والا تنها بديش همینه. تو اینستا نوشته بود بدی ازدواج اینه که تعداد فامیلایی که نمیخوای ببینیشون ...

آخ دقیقا

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2740

بستگی به محیط خانوادت داره و همسرت من از جفتش راضیم ولی اگه برگردم عقب با همین ادم چند سال دیرتر ازدواج‌میکنم 

البته ما دوست بودیم و‌م‌میخواستم‌چند سال بگذره اون گفت خیلی دوستت دارم‌نمیتوتم‌بیشتر صبر کنم میخوام بیام خواستگاری من گفتم دوست بمونیم قبول نکرد

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

مجردم نمیدونم ! اما بنظرم اگر خانواده خوبی داشته باشی و یا اینکه تنها زندگی کنی مجردی بهتره 

اگر هم متاهل میشید ادمای درست رو انتخاب کنید که الان اونقدر ادم نما زیاد شده که تشخیص و خوب و بد دشواره!

آیدا هستم