2737
2734
عنوان

داستان عجیب مادرشوهر و جاری من

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 89 پست
چ خوبی از اون موقع تاحالا لغو کاربری نشدی 😍😍😍😍 

فداتتتتت

اویل زیاد میومدم ولی الان زیاد نمیام خواهر

خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی
یعنی من جای این دختره بودم دیگه سر سفره نمنشستم شام نخورده میرفتم و پشت سرمم نگاه نمیکردم البته می ...

عزیزم شما واقعا از حسادتت به جاری دیگه نمیدونی چی بگی

دقیقا جاری منم اینجوری هه

همه حسودا لحنشون یه حوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما واقعا از حسادتت به جاری دیگه نمیدونی چی بگی دقیقا جاری منم اینجوری هه همه حسودا لحنشون ی ...

اره به پوست کلفتی اش حسودیم میشه و گرنه عزیزم  دی چیز دیگه ای واسه حسودی نداره و لزومی هم نمیبینم اینو به شما اثبات کنم

2731
عروسه هم مقصره بابا همیشه تو هر مهمونی هستیم همش تعریف خواهر و بردار مامانا باباشه  که مامانم ا ...

واه واه انقدر بدم میادا 😒

چیو میخوان ثابت کنن اینهمه قپی میان؟

ولی اسی جان من اینو نفهمیدم، میشه توضیح بدی 

به مادرشوهرت چه ربطی داشت که مادر عروسش چی بهشون داده؟ 

مگه پسرش همه چیو کف دستش میذاره که این یه مورد رو نگفته و مامانه عصبانی شده؟ 

اصلا چه حقی داره ک ناراحت شه که گردو رو بهش نگفتن؟ 

واه واه انقدر بدم میادا 😒 چیو میخوان ثابت کنن اینهمه قپی میان؟ ولی اسی جان من اینو نفهمیدم، ...

چی بگم ولله خوب جاری و شوهرم بد عادتش کردن دیگه از اول هی جاری ام واسه کلاس اومدن میومده میگفته مامانم چی داده اینم عادت کرده که باید ریز موارد رو بهش بگن.حالا ناراحت شده که چرا پسرش گردوها رو مخفی کرده

عروسه هم مقصره بابا همیشه تو هر مهمونی هستیم همش تعریف خواهر و بردار مامانا باباشه  که مامانم ا ...

چقد حسادت جاریتو داری

خدا دوتا از مادرشوهرا بی سیاستت ب ادم بده بهتر از جاری مث شماس

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
چی بگم ولله خوب جاری و شوهرم بد عادتش کردن دیگه از اول هی جاری ام واسه کلاس اومدن میومده میگفته ماما ...

شوهرش نه شوهرم  

2740
چی بگم ولله خوب جاری و شوهرم بد عادتش کردن دیگه از اول هی جاری ام واسه کلاس اومدن میومده میگفته ماما ...

هم اخلاق جاریتون زشت و بچگانه است هم مادرشوهرتون گویا بی فرهنگن خدا صبرت بده با اینا 

من باشم رفت امد نمیکنم 

اون جاری ک همش قپی میاد 

اونم از مادرشوهر که انقدر فضول و هوچیه 

هم اخلاق جاریتون زشت و بچگانه است هم مادرشوهرتون گویا بی فرهنگن خدا صبرت بده با اینا  من ...

دقیقااااااا.دوتاشون رو خداواسه هم ساخته

فکنم عروسه الکی گفته مامانم گردو بهم داده مادرشوهر فهمیده دروغ میگه ضایعش کرده    

نه داده بود ولی پسره چون کم بوده نگفته بود  

اصلا نمیدونم فاز مادر شوهرم چی بود یهو سر چند تا گردو اینجوری قشرق بازی دراورد

مادرشوهرا انگار همینجورن انگار با مادر زن هوو شدن. من هر وقت یه ذره از مامانم جلو مادرشوهرم تعریف کردم از حسادت منفجر شده و هر وقت هم یه ایراد از مامانم گرفتم از خوشحالی بال درآورده رفته آسمون

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2706