2733
2734
عنوان

همونیم که گفتم نامزدم بهم گفت معتاد بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 35 پست
اره عزیزم فرد معتاد بوده تو اطرافیان اما باهاش مثل موجود شاخ و دم دار رفتارنکردیم. مثل ادم عادی باها ...

حرفات زیبا قشنگ و علمی بود گلم ...... من خودم کتابشونو خوندم...... کتاب نارانان هم‌خوندم .......می‌دونم اعتیاد بیماری هست و با عشق علاقه و همراهی میشه کنترل بشه یا درمان بشه 

ولی ولی .....عزیز دلم من تجربه موفق دیدم تجربه تلخ هم دیدم 

اینقدر که تجربه تلخ هست تجربه سلامتی و پاکی نیست 

مخصوصا در اکثر جوانها از تریاک شروع میشه یا متادون و ترامادول و به انواع مختلف صنعتی میرسه .....که متاسفانه می‌تونه خانمان برانداز باشه 

همه ثروتمند نیستن مثلا تریاک بکشن آب از آب تکان نخوره ..... من نگفتم جدایی گفتم آگاهی مشاوره و بصیرت کامل به موضوع بعد انتخاب 

......... متاسفانه از خانواده های متوسط اگه گرفتار اعتیاد و جمع دوستان ناسالم یا محیط کاری که چند مصرف کننده توش باشه خیلی سخت میشه اوضاع 

همه اول زندگی عاشق هستن و اخلاق خوبی دارن وقتی چند سال بگذره میفهمی کجای زندگی هستی .......

میدونی تو این دوره زمونه آدم سالم زندگی کنه خیلی سخته اینقدر شرایط اقتصادی اجتماعی مسأله دار شده که انتخاب با ریسک بسیار توانمندی و هوشیاری میخواد 

اگر مشکلات و رفتارهای اعتیادی رو از طریق مشاور مدیریت نکن با هیجان عاطفی غم شادی مشکل در شغل و هر چه که برسه بجای مدیریت به سمت مواد میرن 

پس اگه ان ای برن و مشاوره و خانم آگاه بشن در مورد این بیماری و رفتارهای اون  و محیط کاری سالمی داشته باشن میشه امیدوار بود ولی اگه بگن نه فقط خودم خوبم و احتیاجی نیست متاسفانه ممکنه لغزش داشته باشن 

میدونی بعد از شش ماه پاکی لغزش داشته باشی مث تشنه ای میمونی که به آب برسی و مصرفشون تا پنج برابرم میشه و بسیار تلخه تجربه لغزش 

من جوان‌های زیادی دیدم و تحقیق میدانی داشتم با گوشت و خون رنج زنهای جوان و بچه های کوچیکشون رو تو نارانان دیدم ....... خدا خودش به همه این عزیزان اراده‌ی ترک بده و بتونن سالم زندگی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیدم کلا دردی چیزی نداره ک کنارش گذاشت 

عزیزم من یکی از بستگانم ک خانم بودن یکسال بصورت مداوم استفاده میکرد

وقتی میخواست باردار بشه گذاشت کنار

نه دردی داشت

ن خماری

نه چیزی

البته منظورم من فقط تریاک هست

نه مواد دیگه

این معتادین ک میبینید بالای یکسال و دوسال کشیدن ک معتاد شدن

وگرنه حتی تفریح باری هم کسی معتاد نمیشه.البته تفریح باری مثل ماهی یکبار