2737
2739
عنوان

کسی بوده بچش افسرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 33 پست
اره بچگی روحیه خراب بشه دیگه درست نمیشه

خانوم گل من تجربه شو داشتم خواهرزاده اینجوری بود اول دبستان بردیمش مشاوره گفتش که کمی افسرده س براش نورفیدبک انجام داد کمی مشاوره داد که عزت نفس بره بالا ازالان ببرش پیش مشاور هم خیال خودت راحت میشه هم بچه موفقی خواهی داشت

کاملا موافقم خیلی تاثیرداره

اره خیلیی

مسئولیت دادن به بچه باعث میشه از بچگی مستقل باشه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین مثلا ما با ذوق از بچگیمون میگفتیم یهو اشک تو چشماش جمع شد گفت زمان قدیم خیلی خوب بوده چرا من او ...

به خاطر سنشه

منم اینطوری بودم

همیشه ناراضی میشن 

تو یه سن بچه ها

طبیعیه

ye divaneh .....)): ushegh bood ...)) ama mord )):;khoda rahmtam kne ,;(
چقدررر عالی من مامانم خیلی لوس بارم اورد تک فرزندم هستم  تو بزرگسالی تاثیر خوبی نذاشته روم چو ...

انقدر واسه قصه و مثال زدم که هیچکس کامل نیست هرکسی یه عیبی داره

یا مثلا قرار نیست نقاشیت مثل من باشه منم همسن تو بودم نقاشیم از تو بدتر بود تو خوب میکشی تو هم تمرین کنی بهتراز من میشی و...بازم ...

2728