2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برام سوال شدع میخوام ببینم چ اندامی بهترع در کل 

ما خانما وقتی ازدواج میکنیم چاق میشیم اونی ک توپره در نهایت چاق میشه و بد هیکل همون لاغر بهتره 

البته منظورم لاغر مردنی نیستا معمولی 

2731
من خودم مرد هستم و البته مجرد ولی نظرمن خانوم توپر خوبه چون لاغر زیاد چیه چارتا استخون یه روکش . خوب ...

عزیزم این آپشن هایی ک تو گفتی خودت کم کم باید دکتر مهندس باشی😊

2740

خیلی خیلی بدم میاد از اینطور تاپیکا و کم کم دارم به این نتیجه می رسم مردای ایرانی فقس به خاطر رسبون به خواسته هاشون ازدواج می کنن و ملاکشون سنجیدن هیکل و قد دختر . به قول دکتر اموشه یه موقع یه جایی می خوایم بریم برامون مهم نیست همسفرمون کی باشه فقط خوش بگذره ولی برای ازدواج هم مقصد مهمه و هم همراه . ادم صرفا فقط وقتی ازدواج موفق داره که با کسی که دوستش داره ازدواج کنه و دخترا کالا نیستن که این مدلی درموردشون نطر بدین

عزیزم این آپشن هایی ک تو گفتی خودت کم کم باید دکتر مهندس باشی😊

من نه دکتر هستم نه مهندس من یه آدم ساده هستم  ولی .... بگذریم . بخاطر همینم تا الان سینگل هستم . شاید باید بجایه ساده باید خاش خاشی میبودم 😂😁🤣🤣 چه کنیم مارا یک چهار دیواری بس است افزون بر آن خارو خس است (عجب شعری بودش ها خودمو الکی دلداری میدم 😂😁🤣 با این حرفها 😂😁🤣) 

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
اره والا...ینفرو تو ده نمیزاشتن میگفت اسبمو کجا ببندم تو این اوضاع گرونی ...اولین نفری ک بهتون بله ...

بیخیال 😔😢😢😭😭 چندسال پیش یه دختری کاری کردش سالیانه ساله با هیچ خانوم و دختری دوست نشدم و دنبالشم نبودم که بخوام رابطه داشته باشم 

یه عقاب همیشه تنهاس(یکم خودمو با این حرفها دلداری بدم 😂😁🤣🤣😋)

ولی حالا از توپری و لاغری گذشته علف باید به دهن بزی مزه کنه 😋

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .