2737
2739
عنوان

دلم نمیادموهاموکوتاه کنم😭...عکس موهام👩

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 40 پست

میگما من چرا همش شما رو میبینم😐😐

دوستان من خیلی وقته تو سایتم هرکی امضاش صلوات یا دعا بوده خوندم اگه امضاتون دعا بوده و اتفاق مورد نظر براتون افتاده بهم بگین تا دلم وا شه😐😐😐                                                  🌌الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الله 🌌                       راستی من ۱۷ سالمه اگه ازم بزرگترین نصیحتم کنین😐 حس میکنم زیاد عاقل نیستم😀💔

فعلا نوکگیری کن و روغن تراپی و شروع کن تا بیشتر نشه بعد مراسما برو کوتاه کوتاه کن و دیگه بهشون برس تا خراب نشن.برعکس من موهام رشدش شدیدا زیاده سینوزیتم دارم زمستون و تابستون همش مریضم تند تند موهامو کوتاه میکنم.

دل شکسته حافظ به خاک خواهد برد      چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حنای بی رنگم برای چربی خوبه؟

حنا حتما باید گیاهی از جایه معتبر تهیه کنی خیلی خوبه واسه ریشه موها ولی چرب باشه مو

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
فعلا نوکگیری کن و روغن تراپی و شروع کن تا بیشتر نشه بعد مراسما برو کوتاه کوتاه کن و دیگه بهشون برس ت ...

روغن تراپی با چی؟

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
2728
حنا حتما باید گیاهی از جایه معتبر تهیه کنی خیلی خوبه واسه ریشه موها ولی چرب باشه مو

پس بی رنگش خوب نیست؟

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
روغن تراپی با چی؟

با روغن مناسب.برای بعد حمام روغن بادام تلخ مناسبه.وقتی موهاتون دو نم شد بعد حمام یعنی نه خیسه نه خشک خشک چندقطره روغن بریز کف دستت و دستهاتو بمال ب هم تا گرم بشن بعد بکش ب ساقه موهات جاهایی ک وز شدن یا خشکن.فقط ساقه مو.البته من موخوره نداشتم فقطوز شدهبود برای اینک موخوره نشه اینکارو میکردم.

دل شکسته حافظ به خاک خواهد برد      چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد
پس بی رنگش خوب نیست؟

فکر نکنم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738
میگما من چرا همش شما رو میبینم😐😐

منو؟ 😂

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
منو؟ 😂

اره😐

دوستان من خیلی وقته تو سایتم هرکی امضاش صلوات یا دعا بوده خوندم اگه امضاتون دعا بوده و اتفاق مورد نظر براتون افتاده بهم بگین تا دلم وا شه😐😐😐                                                  🌌الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الله 🌌                       راستی من ۱۷ سالمه اگه ازم بزرگترین نصیحتم کنین😐 حس میکنم زیاد عاقل نیستم😀💔
اره😐

من مث سیامک انصاری همه جا هستم😂

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌