2737
2734
بچه هاشونو برای روزای پیری و کوری بزرگ میکنن که حتما بیان بهشون سر بزنن خرجشونو بدن یا ازشون پرستاری ...

کاش اینجور بود من هیچ مشکلی ندارم براشون خرج میکنه بهشون سر میزنه مسافرت میبرتشون 

اون با من مشکل داشت تا لب مرگ منو کشوند

حلالش نمیکنم 

کاش اینجور بود من هیچ مشکلی ندارم براشون خرج میکنه بهشون سر میزنه مسافرت میبرتشون  اون با من م ...

تفکرات سنتی فک میکنن باید مثل مادرشوهراشون باشن

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من خیلی دیدم مخصوصا مردای هیکلی از دخترای گنده خوشش نمیاد اونایی ک ایستخون بندیای درشت دارن تیپ ...

آره با این کاملا موافقم 

اکثرا دیدم دوست دارن زنشون ظریف باشه

ولی خب ظریف قد بلند مثل مثلا تیلور سویفت یا ملانیا ترامپ البته همه شون هم در اون حد قد بلند 180 سانتی دوست ندارن ها...

حدود 170 تا 175 پرطرفدار ترینه چون هم بلنده هم دیگه خیلییی بلند نیست که مثلا کفش پاشنه بلند نپوشن یا از همه مرد ها هم بلند تر باشن و غیره

دیگه به نظرم بالای 175 رو باید مردی بخواد که خودش هم 190 به بالا باشه وگرنه واقعا زیاده خواه و غیر منطقیه تو ایران

مثلا یکی از داداش هام که همش میگفت دختر باید 180 باشه و ظریف باشه و باربی باشه ....خودش هم قدش 198 بود و خیلی هیکلی الان هم زنش 179 قدشه لاغر هم هست خداروشکر به آرزوش رسید

ولی اینم بگم گاهی هم پیش میاد که زن هیکلی و چاق و درشت دوست داشته باشن یا قد کوتاه دوست داشته باشن یا چیزای دیگه....من منظورم اکثریت بود

آره با این کاملا موافقم  اکثرا دیدم دوست دارن زنشون ظریف باشه ولی خب ظریف قد بلند مثل مثلا تی ...

اره سلیقه ها فرق داره

مثلا از نظر من دختری کی ۱۶۸ باشه ینی بالای ۷۰ نره به همه ی مردا میاد

بازم نظر من اینه سلیقه ها متفاوته

2728
نه بابا اصلا به ندرت پیش میاد البته تو نی نی سایت خیلی زیاده چون خانما نظر خودشون رو میگن اما آقا ...

خداروشکر واقعا

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻
چه قرصیه اسمش  ؟ خودت خوردی؟  ی زمان رویال خوردم انگار کورتون داشته معدم پدرش در اومد&nbs ...

ن عزیز من تاحالا مصرف نکردم..

بری دکتر تغذیه خودش معرفی میکنه..

بقیه قرص های نامعلوم خیلی ضرر داره

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2738
عزیییزم😍😍😘 بابت راهنمایی مدل لباس خیلی ممنونم ازت😘

ب شادی و میمنت ان شاالله 

خوش بخت بشی عزیزم

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌