2733
2739
منی ک شب و روزمنتظربودم ازدواج کنیم حتی گفتم پول نشون خودم میدم الان همه چی خریدن و اوکی کردن گفتن ا ...

اخی عزیزمم یکم بیشتر فکر کن ، واقعا اگه ارزشش داره بهم نزن 

منی ک شب و روزمنتظربودم ازدواج کنیم حتی گفتم پول نشون خودم میدم الان همه چی خریدن و اوکی کردن گفتن ا ...

چه شرایط سختی 

سر چی دودلی؟ 

من بودم قبول نمی کردم میترسیدم از همشهری نبودن از حرفی که زدن راجع بهش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزمم یکم بیشتر فکر کن ، واقعا اگه ارزشش داره بهم نزن 

پسرخوب باخانواده خونه ماشین همه چی داره فقط گفتن موادمیکشه ازخودش پرسیدم گفت بافلانی ی مدت میفروختم ولی خدایی نمیکشم 

هیچی فقط یکم مسافت دوره قبلا توشهراونابودیم بخاطرشغل پدرم الان چن ساله شهرخودمونیم  میگفتن مواد ...

آینده فقط بنا به یه حس بچگانه داری خراب میکنی.نکن تو رو خدا

من عشقم از همه نظر عالی بود فقط دوستم گفت عشقت قبل از آشنا شدن با تو به خواهر من پیشنهاد دوستی داده بوده برای همیشه بیخیالش شدم چون هر چی ازش پرسیدم اصلا هیچ حرفی نزد نه گفت آره نه انکار کرد با اینکه برای هر دوتامون زیادی سخت بود چه برسه به مواد

بزرگترین اشتباه زندگیت داری میکنی قبولش نکن

2731
چه شرایط سختی  سر چی دودلی؟  من بودم قبول نمی کردم میترسیدم از همشهری نبودن از حرفی که ز ...

اخه ۱۳سال دوس داشتنم کم نیست فکرش کن منی ک انتظارمیکشیدم 

اخه میشناسیمش چن سال شهزشون زندگی کردیم بخاطر کار پدرم الان شهرخودمونیم

پسرخوب باخانواده خونه ماشین همه چی داره فقط گفتن موادمیکشه ازخودش پرسیدم گفت بافلانی ی مدت میفروختم ...

بگو باید از این نظر خیالم راحت کنی بتونم ج بدم بهم ثابت کن 

2738