2733
2734
عنوان

چرا رفتم پزشکی و چرا پشیمونم😒 ویژه کسانی که علاقمند به پزشکین

| مشاهده متن کامل بحث + 12159 بازدید | 173 پست
همسر من یکی از همیناست ولی سال یکش فقط اینطوری بود،فکر کنم شهر بزرگ هستین،ما شهرمون ب نسبت کوچیکتره ...

میگم درآمد پاتو برای خودت کار نکنی کمه،بعد رادیو هم همین موقعیت رو نداره؟ هزینه دستگاهاش زیاد نیست؟ 

میگم درآمد پاتو برای خودت کار نکنی کمه،بعد رادیو هم همین موقعیت رو نداره؟ هزینه دستگاهاش زیاد نیست؟& ...

والا رادیو چون بیمارش زیاده و ویزیتش هم خوبه همه راضین،من شنیدم طرحیش ماهی ۷۰ درامد داره :/ قطعا ب شهر هم بستکی داره ولی از رادیو همه راضین

منم رادیو خیلی دوست دارم ولی نمیتونم چند سال بشینم پشت امتحان ،از فالت هم خیلی میترسم باور کن روان یا پاتو یا حتی اورو ک مایلد ترن رو ترجیح میدم ولی خب چ کنم یا خانواده م نمیدارن یا چون میدونم بعدا هشتم کرو نه میشه سمتشون نمیرم

من این دو سالی ک نشستم پشت این کنکور pcos م تشدید شد،از استرس پوستم و موهام داغون شد،۱۰ کیلو هم چاق شدم،دیگه نمیکشم ،همسرمم معتقده سایکوز گرفتم رفتارام عادی نیست😑ولی تو اگه میتونی بشین خوب بخون پوستی و رادیو برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا رادیو چون بیمارش زیاده و ویزیتش هم خوبه همه راضین،من شنیدم طرحیش ماهی ۷۰ درامد داره :/ قطعا ب ش ...

مرسی گلم، یه متخصص پوست اینجا هست که گفت سرمایه مطب زدن نداره و کار نمی‌کرد، کلا میترسم رادیو همینجور باشه، خانوادت چی رو چرا نمی‌ذارن؟ 

اورو؟ رزیدنت خانم یورو زیاد دیدم،. ولی خیلی یجوریه برا خانما رزیدنتی، مریض آقا ببینن🤐 تا حالا حتی فولی هم برای آقا نذاشتم،. اینترن پسر پیدا کردم بزاره

میگم دانشگاه ما کلا فولی آن جی وظیفه نرس هست، مگر مرد مسن یا pltپایین، شما همه  رو خودتون میزاشتن؟ 

والا رادیو چون بیمارش زیاده و ویزیتش هم خوبه همه راضین،من شنیدم طرحیش ماهی ۷۰ درامد داره :/ قطعا ب ش ...

توی نوبت دات آی آر نگاه میکردم، اینقدر رادیولوژیست بود که نوبت‌های همون رو شونم خالی بود،آدم میترسه😮

2731
مرسی گلم، یه متخصص پوست اینجا هست که گفت سرمایه مطب زدن نداره و کار نمی‌کرد، کلا میترسم رادیو همینجو ...

اره کاریر یاسی رو منم میشناسم،همه میکن ک پوست اینطوریه،ب درد کسی میخوره ک بعد طرحش ی مطب لوکس با تجهیزات داشته باشه ولی خب ب هرحال همون توی درمونکاه کار کردن هم درامدش ب نسبت زحمتش خوبه والا

من اورو دوست دارم اما خانواده م نمیذارن اینهمه فلوشیپ اختلالات کف لگن میرن خانوما،خب منم یکیش

نه  NG ک کلا کار اینترن بود،در اکثر بخش ها هم فولی خانم مال خودمون بود😑

اره کاریر یاسی رو منم میشناسم،همه میکن ک پوست اینطوریه،ب درد کسی میخوره ک بعد طرحش ی مطب لوکس با تجه ...

آره فقط رزیدنتییش بده، کاش رشته اورولوژی زنان میزدن، ولی واقعا به کار خانم ها میان

ممنون عزیزم، خیلی لطف کردی، ایشالا هر رشته ای دوست داری و صلاحته قبول شی

@_rahgozar_     امیدوارم خودت باشی دقیق اسم کاربریتو یادم نیست

سلام عزیززززم

من خودمم😘😘😘😚😚☘🖤

ای کاش منم پزشکی بودم

بیاد جاش رو با بهداشت عوض کنه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2740
وایی من عاشق پزشکی ام  رتبتون چند اومد البته خودمم پزشکم

شما پزشکی کجا میخونین ؟ من یک عمر برای پزشکی تلاش کردم 

مشاورمون میگفت اول حق انتخاب برای خودتون بخرین  

الان رتبم حدود 900 هست اینقدر از بدی های پزشکی و احتمال اشبائ دندون خوندم پشیمونم که کلا درس خوندم 

با دندونم به خاطر خشک بودن و محدود بودن و دنتیست بودن بدم میاد 

مستند راه قریب رو دیدم کلا الان بهم ریختم 

نمیدونم چیکار کنم