2737
2734
عنوان

ادمدم دکتر گفت شاید باردار باشی😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 38 پست
میخام حامله باشم

هستي😊انشالله

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی بعدشم این تجربه شخصی خودمه اگه دکتر زنانت تو مطب خودش سونو میکنه دکترتو عوض کن چون جز استرس چیزی بت نمیده

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2728
چرا بمن گفت هفته ۶ برم 

آخه بعضی نی نی ها قلبشون دیرتر تشکیل میشه اگه ۶بری خدایی نکرده تشکیل نشده باشه ۲هفته استرس بیخودی باید بکشی که مجدد ۸هفته بری

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
آخه بعضی نی نی ها قلبشون دیرتر تشکیل میشه اگه ۶بری خدایی نکرده تشکیل نشده باشه ۲هفته استرس بیخودی با ...

روز پریودم بتام ۲۰۰ بود گفت هفته ۶ بیا

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
2740
روز پریودم بتام ۲۰۰ بود گفت هفته ۶ بیا

من ۵هفته و۶روز سونو واژینال شدم دکتر قلبشو ندید گفت برو یک هفته دیگه بیا منم دکترم رو عوض کردم و ۲هفته بعدش رفتم سونولوژیست بیرون سونو شکمی قلبشو شنید انشاالله شما هم به زودی قلبشو میشنوی