2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یجور آشتی کن همسرت برگرده

تو جامعه ازدواج سوم بکم سخته عزیزم برای خانم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
خب یجور آشتی کن همسرت برگرده تو جامعه ازدواج سوم بکم سخته عزیزم برای خانم

دوس ندارم برگرده. خیلی اذیتم میکنه. چهارسال ازدواج کردم صدبار رفت قهر. وضعیت شغلیشم مشخص نیست

خب یجور آشتی کن همسرت برگرده تو جامعه ازدواج سوم بکم سخته عزیزم برای خانم

اگه بتونم دراینده بجایی برسم که بتونم مهاجرت کنم یه لحظه باهاش نمیمونم. ولی فعلا برگرده مجبورا ادامه میدم

اگه بتونم دراینده بجایی برسم که بتونم مهاجرت کنم یه لحظه باهاش نمیمونم. ولی فعلا برگرده مجبورا ادامه ...

چرا عزیزم مشکلتون چیه؟اگه اهل خیانت نیست باهاش بمون

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2740
چرا عزیزم مشکلتون چیه؟اگه اهل خیانت نیست باهاش بمون

مگه فقط خیانته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اهل قهره تا بگی تو میره قهر. یه ادم ورشکسته بیکار. خانوادشم نمیگن پیش قدم شیم انگار مقصرن

مگه فقط خیانته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اهل قهره تا بگی تو میره قهر. یه ادم ورشکسته بیکار. خانوادشم نمیگن پی ...

بخدا انقدر جامعه کثیف شده من خودم شخصا حاضرم تو بیابون زندگی کنم اما شوهرم پاک باشه

در مورد اخلاقشم مشاوره ببرش،دو سه بار از مهریه بترسه میفهمه سرکار رفتن خیلی بهتر از مهر دادنه،حالا تو قهر کجا رفته؟

مگه فقط خیانته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اهل قهره تا بگی تو میره قهر. یه ادم ورشکسته بیکار. خانوادشم نمیگن پی ...

دقیقا مثل زنداداش من تا داداشم میگه تو زودی می‌ره خونه ی باباش قهر اصلا عادت کرده به اینکار 

طلاق نگرفتم عزیزم. شوهر دارم. فعلا رفته قهر      

سولماز بیاتاپیک آخرم تگت کردم نشد

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺