2752
2734
عنوان

شوهره من هیچ وقت خونه نیست خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4271 بازدید | 99 پست
ایی خدا بخدا هرچی بلاست دامن زنای ساده و با گذشت و میخوره شوهرای بقیه که تا دستشویی ام تنها نمیرن نمیتونن کاری کنن تازه من دیدم که راضی تر هم هستن زناشون و میزارن رو سرشون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزممم، چرا زنای خوب به هیچا نمیرسن؟ چرا کسی قدر نمیدونه؟ این چه رسمیه توروزگار که هرچی بدتر باشی زندگیت بهتر میشه؟ خوب بابا یکی ذاتش پاک و مهربون و با عاطفه است نمیتونه بد باشه چرا ادما خودشون نباید قدر ادمای خوب وبدونن؟؟ چرااا
من 5 ساله ازدواج کردم شرایط کار شوهرم جوری بود که همیشه با هم بودیم شغل خصوصی داشت از حدود 1 سال پیش ...

کاش مشکل آدم فقط خودش باشه، آدم خودشو یه جور سرگرم میکنه اگه یه دونه بچه داشته باشی و شوهرت از سرصبح بره تا ساعت دوازده و نیم شب اونوقته که آدم به مرز ریوونگی میرسه فقط دلم می‌خواد یه روز نهار بیاد خونه ، از در و دیوار خونمون و غرغرای بچم دیگه اعصابم داره بهم میریزه، همسایمون شوهرش صبح میره تا ساعت سه برمی‌گرده کنار هم ناهار می‌خورن می‌خوابن بعدازظهر هم میرن بیرون همیشه صدای خنده و صحبتاشون میاد ، اما از خونه ما هیچ صدایی نمیاد منم افسرده شدم همش خوابم

والا شوهر منم همش میره کار

در صورتی که پولش تو خونه ی خودمون نمیاد

داره با مادر و داداشش یه کار اینترنی میزنه همه ی هزینه ها واسه اونه

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅