2733
2734
عنوان

میشه کسی که ترکی بلده یه لحظه بیاد😄

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولیش تنها کاری که بلدی دومیش پوزوپ گتمخدی یعنی 

پوزوپ یعنی خراب کردن به هم زدن گتمخدی یعنی رفتنه معنی کلش میش

تنها کاری که بلدی خراب کردن و رفتنه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
اولیش تنها کاری که بلدی دومیش پوزوپ گتمخدی یعنی  پوزوپ یعنی خراب کردن به هم زدن گتمخدی یعنی رف ...

اخر پاک کردنو رفتن یاخداب کردنو رفتن😬

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2728
من رقصشو بلدم 

😁😁👌🌹

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
نه عزیزم پوزماخ یعنی پاک کردن

نمیدونم شما ترک کجایی طرف ما به پاک کردن میگن سیلیپ به پوزماخ بعضی جاها مثلا تو باغ و باغچه یعنی باغی پوزماخ یعنی میوههاشو چیدن ولی جاهایه دیگه یعنی تموم کردن خراب کردن 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
اخر پاک کردنو رفتن یاخداب کردنو رفتن😬

نمیددنم طرفایه ما به تموم کردن و خراب کردن میگن

2740
نمیددنم طرفایه ما به تموم کردن و خراب کردن میگن

این ک گفته ترک اردبیله

این ک گفته ترک اردبیله

نه ما ترک ارومیه هستیم شاید بخاطر اون فرق داره

نمیدونم شما ترک کجایی طرف ما به پاک کردن میگن سیلیپ به پوزماخ بعضی جاها مثلا تو باغ و باغچه یعنی باغ ...

من اردبیلم

آره سیلمخ هم میگن به پاک کردن ولی خب پوزماخ هم ما به پاک کردن میگیم ، اون یکی معنیشو نشنیده بودم 

من اردبیلم آره سیلمخ هم میگن به پاک کردن ولی خب پوزماخ هم ما به پاک کردن میگیم ، اون یکی معنیشو نشن ...

طرف ما خراب کردنم میگن تموم کردن