2733
2734
چیزی هم می‌بینی یا سنگینی حضور چیزی حس میکنی؟

اره سنگینی حس میکنم تو خاب هم موجود زیاد میبینم کلا اذیتم میکنن . در ماه چن بار میان اذیتم میکنن.کرخت میشم

من از نسل زنهای تکراری نیستم من همان نسل تافته ی جدا بافته ام♥️♠️♦️♣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر تا تنهام اذیتم میکنه رفتم پیش یه سیدی گفت جن عاشقه

وویی عشق زمینی کم بود.جنها هم اومدن🤐🤐

اره سنگینی حس میکنم تو خاب هم موجود زیاد میبینم کلا اذیتم میکنن . در ماه چن بار میان اذیتم میکنن.کرخ ...

از کی اینجوری شدی اتفاقی چیزی نیفتاده که بعدش اینا شروع شده باشه ؟

2731
از کی اینجوری شدی اتفاقی چیزی نیفتاده که بعدش اینا شروع شده باشه ؟

از مجردی من این حالات رو داشتم. الانم دارم. مجردی شبا اون سایه سیاه رو میدیم.‌رد میشد.‌یبار حس کردم مجرد بودم انگار تابم داد .شایدم از ترس توهم زدم. ولی کلا هستش. اللن فقط تو خاب اذیتم میکنه

از مجردی من این حالات رو داشتم. الانم دارم. مجردی شبا اون سایه سیاه رو میدیم.‌رد میشد.‌یبار حس کردم ...

ببین عزیزم میگی از مجردی احتمالش هست یه جن عاشقت شده باشه جدی میگم یا اینکه شاید بخواد تسخیر کنه خب فقط نترس هر روز حتما سوره جن بخون دو سه بار ، بسم الله الرحمن الرحیم زیاد بگو قرآن بزار داخل اتاقت و سوره ناس هم بخون ببین تغییری میکنه یا نه ،بهم بگو 

ببین عزیزم میگی از مجردی احتمالش هست یه جن عاشقت شده باشه جدی میگم یا اینکه شاید بخواد تسخیر کنه خب ...

اگه عاشقمه چرا میخاد خفم کنه. فشار بهم میاره بحدی ک استخوانام میخان بشکنن یا روح از بدنم جدا بشه تا تکون نخورم و چشامو باز نکنم ول کن نیست. باشه چن بار سوره جن بخونم 

ببین عزیزم میگی از مجردی احتمالش هست یه جن عاشقت شده باشه جدی میگم یا اینکه شاید بخواد تسخیر کنه خب ...

درخواست دوستیمو لطف قبول کن تا یکم جزیات بیشتر بگم..البته اگه مایل هستی و گرنه مررسی 

2740
نمیدونم شاید جن باشه منم ی بار خواهرم مگفت شب جن اومده توی اتاق و دم در و خواهرم به مامانم میگفت هر ...

ممکن هست بعضی وقتا جیغ بزنی و صدا نشنون متاسفانه ، ولی ممکن هم هست خواب بوده باشه یا همون بختک که علمیش وقتیه که بدن خوابه ولی مغز نه