2733
2734
دلت میاد کسی که آغوشش رو برات باز کرده پس بزنی کسی که خیلی دوست داره از مادرت بیشتر اگه بهت بگن برو ...

ببین این رها رو رفتم تهش چیزی نبود

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

حالم بده

خداروشکر کسی رو ندارم درکم کنه😏

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این رها رو رفتم تهش چیزی نبود

معلومه نرفتی یا توهم داشتی که رفتی مثل اینکه یه کسی که تا حالا نرفته مثلا کنار دریا بگه همچین چیزی وجود نداره من رفتم نبوده همه بهش میگن یا اصلا نرفتی یا آدرسو عوضی رفتی. نکنه آدرسو اشتباهی رفتی یا خواب بودی اشتباهی بردنت یه جای دیگه 

اندکی صبر سحر نزدیک است                                      بزودی می بینی بی‌تابی مکن
2731
ببین نمیخوامش

می دونی چرا چون نمیشناسیش آدم از شناخته که میل پیدا می کنه اگه یه کیسه بهت بدن بگن توش بزرگترین الماس دنیاس میگی نمی خوامش هیچوقت همچین حرفی نمیزنی چون قدر و قیمتش رو میدونی دودستی میچسبیش همه این حالت مال اینه که اونو نمیشناسیش اگه یه روزی بشناسیش بی سر و سامانش میشی جوری هر کی ببینتت میگه این خود مجنونه دیگه این دنیا و نداشته هاش برات خیلی آسونه چون مالک دنیا رو بدست آوردی 

من مطمئنم تو از پسش بر میای تنبلی نکن بیدارشو این خوابی که هستی خواب خرگوشی یه موقع بیدار میشی میبینی دیره اون وقته که حسرت اصلی رو میخوری

اندکی صبر سحر نزدیک است                                      بزودی می بینی بی‌تابی مکن
نچ

آخرین حرفم یکم تو تنهائیت فکر کن لطفا فقط فکر نداشته هات رو نکن فکر کن ما توی این دنیا برای چه برنامه ای هستیم آخرش قراره چی بشه 

امیدوارم خیلی زود خوشبختیت رو ببینی من مطمئنم اگه تو بخوای

من هم اگه توفیق داشته باشم برات دعا می کنم امیدوارم ببینی روزی که همه حسرت جایگاه و مقامت پیش خدا رو میخورن

آخرین حرفم یکم تو تنهائیت فکر کن لطفا فقط فکر نداشته هات رو نکن فکر کن ما توی این دنیا برای چه برنام ...

زندگی مال بی لیاقت هاست

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2738

کسی نمیتونه حالمو خوب.کنه غیر از اون بالایی

خدام.که قربونش برم خیلی صبوووره

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼