2737
2739
عنوان

تاحالاخیانت رو بخشیدید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2101 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارهدولی ته دلم هنوز شک دارم بهش هرچند همه جوره پشیمونیشو ثابت کرد

حتما پشیمونه ولی دیگه دل ادم که یکباربشکنه دیگه درست نمیشه

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
بچه هم دارید؟ الان سه ماهه خونه پدرم زندگیدمیکنم مامانم خیلی از شوهرم طرفداری میکنه همش میگه اگر ب ...

ما نه بچه نداریم

خوب خوب خوب فکراتو بکن ، یا برگرد و با خودت اتمام حجت کن که تحت هیچ شرایطی نمیری قهر خونه پدرت مگه اینکه واقعا تصمیم قطعی به طلاق داشته باشی و اگر هم میخوای طلاق بگیری حتما یقین کن که نمیخوای برگردی هیچوقت .

من خودم موافق نیستم وقتی آدم خیانت میبینه بعدش بره بچه دار بشه چون معلوم نیست بعدش چی میشه ...

ولی اگه رفتاری داشتی که فکر میکنی اون باعث شده و میتونی اصطلاحش کنی اول این فرصتو به خودت بده دوباره .

هم طلاق بَده هم زندگی با دیدن و تحمل خیانت و ...

2728
به منم اینقدر بدی کرد که هیچوقت نمیبخشمش و هرکاری هم کنم نمیتونم انتقامم رو ازش بگیرم فقط خدا خودش ج ...

منم خیلی اذیتم کرد بخاطر تربیت خانوادگیش بود. خودشم اعتراف میکرد اما خب بی وجدان ضعیف بود در مقابل جنس مخالف 

حتی وقتی گندش با دوستم درآمد گفت تو گورم بری طلاقت نمیدم اما خب عاشقی هم میکرد . خب با یارو زندگی نکرد فقط کارشو میکرد. 

ولی اگه بچه نداشتم طلاق میگرفتم و برای همیشه داغ خودمو رو دلش میزاشتم