2733
2734
نظر شما هم محترمه...من 35 سالمه دوست گرامی و به اندازه کافی به قول گفتنی دنیا دیده هستم...مطمین باشی ...

البته من ازدواج این مدلی توی اطرافیانم دیدم ، قبل ازدواج چندین بار باهم رفتن کیش شمال ..‌ 

ولی بعد ازدواج هر دو نفر خیانت کردن ب همدیگه . کسی ک حد و مرز نداره ، عادت میکنه ب اون کار 

ی صلوات مهمونم کن ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کار تو درسته افرین مطمعن باش ی روز ی ادم لایق پیدامیکنی ایشالا تااون روز ی دخترقوی مستقل باش یا بای ادم لایق باش یا قیدش بزن اون پسری ک دختر با روابط ازاد میخاد مرد زندگی نیست عزیزم بعدم دختره رو ول میکنه میره اون وقت دختره ضررکرده 

بجای اینک وقت عمرت بزاری برا ی ادم بی ارزش 

ازمجردیت لذت ببر سعی کن بری دنبال علایقت وخط قرمزات واسه هیچ بنی بشری نشکن مطمعن باش اگ جنس علاقش ب تو علاقه واقعی باشع وقتی ببینه تن ب هر کاری نمیذی خوشحالم میشه 

شایداینجور طول بکشه تاادم مناسب پیداکتی اما درعوض یای ادم حسابی پیدامیکنی یا واس خودت خوش خرم زندگی میکنی

البته من ازدواج این مدلی توی اطرافیانم دیدم ، قبل ازدواج چندین بار باهم رفتن کیش شمال ..‌  ولی ...

ببینید این هم البته سن داره دوست گرامی...دختر و پسری که به 1سن خاص رسیده باشن قطعا باهم مسافرت هم میرن و صد البته خیلی مسایل رو هم رعایت میکنن...ولی از نظر کلی به عقیده من انجام این کار برای دختر زیر 30 سال ریسک بزرگیه...ما اینجاییم که از هم و تجربیات هم استفاده کنیم...من کاملا ادم مدرنی هستم و مخالف صددرصد ازدواج سنتی...ولی این مدل هم نمیپسندم حقیقتا...مگر برای تفریح و خوشگذرونی

2728
عزیزم خوب وقتی شما خط قرمزدارید باید با شخصی باشید که مثل خودتونه، یه رابطه ی محدود یا ازدواج سنتی . ...

من ازدواج سنتی دوست ندارم و اصلا هم نمیگم بده ازاد بودن مشکل اینجاس ک از اول میگی تو چطوری و اونا هم میگن اوکی صبر میکنیم اما یهو ی دختر از راه میرسه دلبری میکنه و میگه همه جوره هستم اون ادم میره

اصن اینجور نیست من خودم به عنوان یک پسر اثر اینجوری نمیپسندم و یکی از ملاک های من در انتخاب شخصی که دوستش داشتم هم همین بود.که خب جواب منفی دادن . در کل هستن پسر هایی که افراد ماخوذ به حیا هم میخوان و پیدا هم میشه ایشالا براتون برای منم دعا کنید

من ازدواج سنتی دوست ندارم و اصلا هم نمیگم بده ازاد بودن مشکل اینجاس ک از اول میگی تو چطوری و اونا هم ...

اتفاقا باید خوشحال باشی از این موضوع...رفتنی همیشه میره چه بهتر که زودتر بره

من ازدواج سنتی دوست ندارم و اصلا هم نمیگم بده ازاد بودن مشکل اینجاس ک از اول میگی تو چطوری و اونا هم ...

اونی ک بخاد تابراش ی دختردلبری کرد بره بهتر ک نباشه 

همچین ادمی ازدواجم کتی باهاش بدردنمیخوره

2740
عزیزم خوب وقتی شما خط قرمزدارید باید با شخصی باشید که مثل خودتونه، یه رابطه ی محدود یا ازدواج سنتی . ...

ازاد و مستقل؟؟؟؟!!!!!این دو تا صفت هیچ جوره نمیتوتم در کنار هم قرار بگیرن ،کاری به کلمه ازادی ندارم  که وقت و بی وقت در مسائل مختلف درگیر میشن،اما کلمه مستقل،تعریفتون از کلمه مستقل چیه؟؟مستقل کسیه که با پسر غریبه و نصف شب مسافرت و خونه میره؟؟!!

اتفاقا باید خوشحال باشی از این موضوع...رفتنی همیشه میره چه بهتر که زودتر بره

متاسفانه کساییم هستن که تورو میخوان در کنارتو میرن خیانت میکنن برا براورده کردن نیازشون شاید توقع من توقع زیادیه ک شاید اگه کسی واقعا انقدر سختشه بجای خیانت تلاش میکنه شرایط به هم رسیدن رو محیا کنه متاسفانه بعضی پسرا ی دخترو مخوان برا دوس داشتن یکی و برا رابطه 

نظر شما هم محترمه...من 35 سالمه دوست گرامی و به اندازه کافی به قول گفتنی دنیا دیده هستم...مطمین باشی ...

۳۵ سالتونه و ادعای همه چیز دانی دارید.  منم هم سن و ساله شما هستم و من هم خیلی چیزا تجربه کردم و هم من هم خواهرم و هم دوستام با کسایی ازدواج کردیم که با هم مسافرت رفتیم و زندگی خوبی هم داریم و یکبار هم حرف اینکه تو اومدی با من مسافرت پس پسر یا دختر خوبی نیستی یا چرا قبلا دوست پسر یا دوست دختر داشتی. دلیل نمیشه شما متفادت زندگی میکنی پس سبک زندگی خودت بهترین باشه و بقبه محکوم به شکست 

۳۵ سالتونه و ادعای همه چیز دانی دارید.  منم هم سن و ساله شما هستم و من هم خیلی چیزا تجربه کردم ...

بله کاملا درسته نظر شما...من هم نگفتم همه چیز دانم و عرض کردم اگر حدود رعایت بشه مشکلی نداره و منظور اصلیم مسافرت دو نفره بود...تفاوت دیدگاه ها باعث پیشرفت و تکامل عقل بشر شده دوست گرامی...ممنونم از پاسختون و احترام کامل میزارم به دیدگاهتون...بنده فقط نظر خودمو گفتم که صد البته ممکنه درست نباشه 

شما یه دور تو همین نی نی سایت بزن ببین ازدواجهای سنتی که دخترا هیچ رابطه ای قبل ازدواج نداشتن شوهراشون بهشون خیانت میکنه یا اصلا بعضی خانمهای متاهل که اصطلاحا آفتاب مهتاب ندیده بودن دارن خیانت میکنن ، همین اتفاق میتونه تو ازدواجهای که با دوستی شکل گرفته هم بیفته، پس ربطی نداره

شما یه دور تو همین نی نی سایت بزن ببین ازدواجهای سنتی که دخترا هیچ رابطه ای قبل ازدواج نداشتن شوهراش ...

من نوشتم به هیچ وجه با ازدواج سنتی موافق نیستم...احساس میکنم کامل نخوندین پست بنده رو...منظور بنده رو اشتباه متوجه شدین...در هر حال بازهم میگم هر کسی جهان بینی خودشو داره و من کاملا به نظر شما احترام میزارم...ما اینجاییم که تبادل نظر کنیم دوست گرامی