2733
2739
عنوان

شرکت پنپه ریز

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 17 پست
واقعا اخ خود دوستم الان ۳.۵۰۰تومن ثابت میگیره

عزیزم اصن بدرد نمیخوره من دوبار خرید زدم  مکافات فروشش

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

با ۸تومنت فقط سود ب بالاییها میرسه ..تا جایی ک امکان داره اصلااااا وارد نشو ..اگه شدی از کم شروع کن خودت میفهمی ک سود انچنانی در کار نیس

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست منم پیشنهاد داد من و خواهرم فرار کردیم حالم از این کار بهم میخوره که برمخواهش و التماس  کنم بیاید محصولات مارو بخرید 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)