2737
2734
عنوان

بیاین بگین چجوری شوهرمو تربیت کنم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 29 پست
عزیزم تو خونه همه مردا فحش میدن به دولت

شوهر من اصلا...برای خودمم جالبه...

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدت هیچ گونه خبر سیاسی و اقتصادی رو دنبال نکنه

یه مدت بی خبری از اوضاع حالشو بهتر میکنه از قدیم میگن بی خبری خوش خبری

بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  اسلامی که به عدالت نرسد کفری است که لباس توحید بر تن کرده است.خطرناک ترین نوع بشر، کسی است که فهمش کم و اعتقاداتش زیاد است...........................................................یعنی واقعا کسی نبود که اعتراض بکنه؟(کلاس تاریخ سال1500) ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران وطن فروش، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارند..اینهایی که میگن وضعیت الان ما بخاطر انتخابات 4سال پیشه همونهایی هستند که میگند سیل و زلزله بخاطر گناه مردم پیش میاد.خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند. قرارداد ایران با چین اتفاقی است که در سال ۲۰۰۳ ونزوئلا تجربه کرد. چاوز برای پرداختن حقوق کارمندان و مخارج دولت ورشکسته ش وام  سنگین از چین گرفت و مادورو این روش رو با روسیه هم ادامه داد. نتیجه نفت مجانی به جای اقساط وام پرداخت میشه. البته اونا هم لاف توسعه زده بودن! سندی که یک طرف قرارداد حتی روش نشه منتشرش کنه، حتمن که سند بردگیه.وقتی که حقیقت ما را رنج می‌دهد، دروغ می‌گوییم و آن دروغ را تکرار می‌کنیم تا جایی که دگر فراموش می‌کنیم حقیقتی وجود دارد. در حالی که حقیقت هنوز زنده است و هر دروغی که می‌گوییم بدهی ما را به آن بیشتر می‌کند. بدهی‌ای که دیر یا زود باید پرداخت شود

تربیت  که باید برگردی  ب  گذشته  شوهرت بچه شه بره تو شکم مادرش از اول دنیا بیاد بری بگیریش  بیاریش تربیت کنی.

حواسش رو پرت کن   به اخبار نگا نکنه ی مدت

اگر مشکل  مالی  باعث این بدبینی شده   رعایت کنید  .

مسقیم  بهش  نگو نداریم و.... 

و اینکه سعی کن رو اعتماد ب نفس مالی ایش کار  کنی از اینده ی خوب حرف  بزن امید  بده

حتما با مشاور حرف بزن

2731
عزیزم تو خونه همه مردا فحش میدن به دولت

خخخخخخخخ

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊

این جور مردا اگر قابل تربیت شدن بودن تو بچگی تربیت میشدن

دیگه از وقت تربیتشون گذشته

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2740

تربیت باید خونه باباش میشد

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
این طفلی دیگه اعصابش داغون شده از گرونی!!!!!    

والا منم خیلی باهش راه میام همیشه جلوش خدا رو شکر میکنم بهش میگم کلیپ باحال نگاه کن دلمون باز شه 

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊
و نمیدونن که  وظیفه تربیت کردنشون یکی دیگه بوده و اینا نمیتونن عوض کنن اخلاقشو

عزیزم من که واقعا نمیخوام شوهرم و تربیت کنم محض خنده این عنوان و زدم

تربیت کردن که وقتش گذشته میتونی با اخلاقت سیاست اخلاقشو رفتارشو تغییر بدی 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
مردا همین هستن  ... ولی اینکه  دون دادن برای پرنده ها رو به دولت  وصل کرده خنده داره ...

بخند عزیزم دلت همیشه شاد باشه❤

2706