2737
2739
عنوان

عجیب اما واقعی!

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 33 پست

سال اول پرستاری قبول شدم.نرفتم .سال دوم هم بنا به دلایلی دانشگاه نرفتم .سال سوم بازم پرستاری همون شهر قبول شدم و رفتم .سال سوم برای اولین بار دانشکده پرستاری ورودی پسر داشت.و شوهر من از رشته انسانی بود ‌.دانشگاه تاریخ میخوند دوستش ریاضی فیزیک بود.همون سال هر دو تغییر رشته میدن و میان پرستاری! 

هر دو از یک شهر بودیم و یه استاد همشهری اصرار داشت مارو برسونه خونه و اینجوری من و شوهرم سر راه هم قرار گرفتیم و ازدواج کردیم !!

سال اول پرستاری قبول شدم.نرفتم .سال دوم هم بنا به دلایلی دانشگاه نرفتم .سال سوم بازم پرستاری همون شه ...

خوشبخت باشین ان شاالله

سلام تاپیک جدیدم منتظرتونم

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من...برام خاستگار اومد و بعد دوبار معارفه اونا رفتن خونه همسایه ما تحقیق...همسایه که میفهمه برای من اومدن تحقیق آستینو بالا میزنه و میاد خاستگاری پسر خودش که الان همسر منه....جالبیش اینجاست دوبار قبل این ماجرا استخاره میکنه برای اومدن بد میاد و میگن صبر کن که اونام نمیان برا خاستگاری و صبر میکنن ولی دفعه آخری که استخاره میکنه خوب میاد و میان خاستگاری...این اتفاق زمانی میافته که مادرم توی خاستگاری اون نفر قبلیه اسمشون برای کربلا در میاد و میرن پابوس امام حسین که اونجا دعای مادر در حق دخترش که منم مستجاب میشه و من از دست اون خاستگار که بعدش فهمیدیم پسره دلش پیش هم کلاسییش گیر بوده و خانوادش مخالف بودن و بزور اومده بوده خونه ما برای خاستگاری ،نجات پیدا میکنم....همیشه به همسرم میگم‌امام حسین تو رو بهم داد..الهی فداش بشم 

السلام علیک یا اباعبدلله

من...برام خاستگار اومد و بعد دوبار معارفه اونا رفتن خونه همسایه ما تحقیق...همسایه که میفهمه برای من ...

بسیارعالی😍

سلام تاپیک جدیدم منتظرتونم

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2728