2737
2734
عنوان

به نظرتون قبرمو چه طور بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 178 پست

گرونه فک کنم۵۰یا۶۰تومنه

من بمیرم میگم بندازن تودریاچه   ثوابم داره ماهیامیخورن سیرمیشن

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
شمام گشنه بشی میریزی بیرون هر وقت دولت خرج شکم داد مردم میمونن خونه میشه چین

اقا سر کارو مردم مجبورن برن و تفریح و سفر چی مجبورن؟؟؟

بعدم د همین تقصیر دولت هم هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیفهمن که فقط ب خودشون مربوط نیست اوضاعو برا همه خراب میکنن. خدا ازشون نگذره 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
اونا حتما مرفه بی دردن بخدا وگرنه ماها پولمون کجا بود اخه تو این وضعیت بریم هتلهای گرون قشم و کیش ب ...

دقیقا اقاهه تو شمال همینو میگفت

میگفت طرف اومده ویلا واسه ۲شب کرایه کرده ۱۲ میلیون

حالا واقعا میشع همچین ادمی رو از جریمه ۵۰۰ هزارتومنی و ۱ میلیون تومنی ترسوند؟

2740
حق الناسع

منکه نمیگذرم ازشون. خیلی نامردن. ما بخاطر دکتر رفتن نمیریم مسافرت بعد ی عده میرن تفریح خدا نگذره ازشون

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
شما خودت رعایت کنی نمیگری مثل خانواده من که ۱ ساله تمام پروتوکل های رو رعایت میکنیم و نگرفتیم به ...

چه حرف مسخره ای دلش میخواد بمیره خب بمیره ,واگیرداره نمیفهمین؟!؟!هنوز بعد یکسال نفهمیدین به بقیه ام منتقل میکنه؟!؟!

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
حسین عشقم کجایی بیاااا میخوام بیام دست بوسییی😂😂😂😂😂😂😂 الان در حال گفتن اینا دنبالته😂😂😂 نه ...

الان کاربریش  چیه  همون  که دنبالمه😆

خیلی خب  پس لینک چالششو میخاستم  بدم  تو هم  که کاری نداری پس ولش کن😆

💔 حسین gk👑
چه حرف مسخره ای دلش میخواد بمیره خب بمیره ,واگیرداره نمیفهمین؟!؟!هنوز بعد یکسال نفهمیدین به بقیه ام ...

مشکل همینجاست که هنوز جا نیفتاده که واگیر یعنی چی