2733
2734
عنوان

بچه ی بددد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5773169/سوپرایزولنتاین-وروزمادر-بااین-روشفوق-محرمانه

لطفا دیگه نذارید،اعصابم خورد شد!. 

@نی_نی_یار_5  

لطفا رسیدگی کنید،ایشون با تبلیغ توی سایت دارن پول در میارن و اعصاب مارو بهم میریزن 

اصلا این هیچی،خیلی کار زشتی هست توی تاپیک شخص دیگه تبلیغ تاپیک خودش رو بکنه. 

دفعه دیگه با جدیت برخورد بشه لطفا!   

وقتی بچه دوممم و بغل میکنم هی میگه مامان تو دیگه منو دوس نداری 

بویش کن بگو خیلی دوست دارم و همش بگو بچه دوم هم تو رو خیلی دوست داره 

حتی از طرف بچه دوم برای بچه اول کادو بخر ...مدام مهر و محبت رو بین دوتا بچه هات زیاد کن

به اون محبت بیشتر کن احتمالا بچه ی جدیدت بیشتر وقتتو میگیره اون احساس میکنه از چشمت افتاده.مثلا بچه ی جدیدتو مخاطب قرار بده و براش از بچه ی اولت پیش خودش تعریف کن.عیب نداره اگه اقرار امیز باشه مثلا بگو خیلی خوب بوده و اندازه ی تو کثیف کاری نمیکرده یا من عاشقشم چون نی نی اولمه و زود امد بامن رفیق شده مثلا به دومیه بگو ببین ابجی بزرگت چقدر نازو دویت داشتنیه تو هم باید مثل ابجی باشی

من هم بچه ی دومی اوردم ولی از بارداریم رو اولیه کار کردم که یوقت لجبازی و حسودی نکنه.بشدت عاشق ابجیشه جوری که من نمیتونم نگاه چپ کنم کوچیکه رو ازم شاکی میشه

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون