2733
2734
عنوان

دوس پسرم میگه تو دختر ایده ال رویاهای منی😐😐😐😁

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 44 پست

تازه حس میکنم با دوس دختر قبلیشم مقایسه میکنه منو 

خیلیییی حرصم میگیره ، اصلا کینه گرفتم ازش سر همین قضیه 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مخوکه زده خواهر خیلی وقته😂😂😂😂🤣

داره واسه یه چیز دیگه مخ میزنه میری بیرون باهاش حواست باشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2742
2740
مهسا چطوری کنکورت چی شد عاشق نشدی ممد کجاس😃

سلام خوشگل خانوم خوبی😍😘

دانشجو ام اموزش ابتدایی🐈

نه هانی دانشگاهمون مختلط نیست جنس مخالف ندیدم ک عاشقش بشم😂😂

ممد هم نامهربون بود هم افت جون هم قدرم ندون براش تاکسی گرفتم فرستادمش یه سیارع دیگه

سلام خوشگل خانوم خوبی😍😘 دانشجو ام اموزش ابتدایی🐈 نه هانی دانشگاهمون مختلط نیست جنس مخالف ندیدم ...

سلام عزیزممم

به به تربیت معلم که عالیهههه😍😍

خخخ مختلطم بود نمیتونستی عاشق شی کلاسا مجازیه😂

سلام عزیزممم به به تربیت معلم که عالیهههه😍😍 خخخ مختلطم بود نمیتونستی عاشق شی کلاسا مجازیه😂

قربونت برم مهربونم😘💙

اره واقعا😂😂همش یه ترم دانشگاه بودم بعدش کرونا اومد

خیلی خوشحال شدم دیدمت😍بچه های قدیم خیلیاشون دیگه نیستن

یه چیزی بگم ناراحت نشی فقط،احساس میکنم خیلی خودتو درگیر دوس پسر واین مسایل کردی از تاپیکات فهمیدم، میخواستم بگم ارزش نداره واقعا وقتتو با پسرا تلف کنی 

🔥I ain't waitin and wishin...oh i got that ambition🔥
2706