2733
2739
عنوان

درد دل

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 23 پست
انشالله واقعا عشق مهمترین چیزه عشق ک باشه هیچ چیز دیگری به چشم نمیاد 💕

انشاله ❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

برا خوشبختیت 1 آیت الکرسی میخونم 

همیشه امیدت به خدا باشه بگو با خدا هستم پادشاه هستم

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این دو تا را ببینین 

عاشقشونم

اینا همدیگه را پیدا کردن و عاشق هم شدن 

https://instagram.com/sosha_1400?igshid=hk7od60dx197

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

برادر انسانیت اگر داشتی که از کلامت پیداست

انگار گنج بزرگی داری...

به خاطر مراقبت از پدر ومادرت که البته وظیفه

فرزندیت هست

ان شا الله خدا دستت رو در دنیا واخرت پرکنه

صد صلوات برای بخت شما میفرستم

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2738