2737
2734
عنوان

-معدل-دانشگاه-کارنامه-نمره-

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۲ مشروط بالای ۱۷ معدل الف میشه  زیر ۱۷ معدل ب  معدل الف بشی میتونی واحد اضافه تر بردار ...

شرایط استعداد درخشان حتما ۱۷ نیست 

در کل رتبه بین هم دوره های ورودیت و تعداد واحد گذرانیده هست

عه مرسی عزیزم هعی داشتم میذاشتم😂❤️

خواهش میکنم گلم❤

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
2728
من قبل  آنلاین ۱۵  الانکه ۱۹ همش تقلب 😛

پس من چرا برعکس شمام؟

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
شرایط استعداد درخشان حتما ۱۷ نیست  در کل رتبه بین هم دوره های ورودیت و تعداد واحد گذرانیده هست

ن عزیزم معدل ۱۷ لازمه ولی کافی نیس 

علاوه بر این باید باید رتبه یک ورودی خودت باشی ک هر چی تعداد همکلاسیا بیشتر باشه امتیاز بالاتری داره

مقاله یا کتاب باید داشته باشی و....

پس من چرا برعکس شمام؟

ما یه اکیپ شدیم فصلارو تقسیم میکنیم سختارو زاپاس میاریم با خودمون نمره هامونم یکی هست ده نفریموو خونه یکی از دخترای متاهل جمع میشیم فقط دخترا 

خسته ام بسکه نوشتم ز فراقت جانا
2740
 ما یه اکیپ شدیم فصلارو تقسیم میکنیم سختارو زاپاس میاریم با خودمون نمره هامونم یکی هست ده نفریم ...

من اصلا نمیتونم مجازی بدم امتحانو  استرس میگیرم و نمیتونم کامل بنویسم ولی تو حضوری اصلا استرس نمیگیرم و راحت و ساده مینویسم و کامل میگیرم.

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
من اصلا نمیتونم مجازی بدم امتحانو  استرس میگیرم و نمیتونم کامل بنویسم ولی تو حضوری اصلا استرس ن ...

ما مجازی مجهز میریم تو سامانه یه یادداشت شناور داریم کل جزوه رو با ویس تایپ میکنیم تو سایت پیس میکنیم برا حفظیا برای محاسباتی نیرو کمکی میاریم الان ده ن۴ریم و منی که ریاضی ۱۴ بیشتر نمیشدم این ترم ۲۰ شدم 🤣

باید تقلب و یاددبگیری با تایپ وقت کم میاری  ما برا انتگرال و دیفرانسیل یکی از بچه ها نرم افزار داره در میاره معمولا دو نفر دونفر فصلارو تقسیم میکنیم  وقتیم یاد نداریم  میفرستیم برا یکی از زاپاس های خر فهم  رشتمون یکی از اعضای خونواده دوستمه سر یکربع جواب و میفرسته ما عکس میگیریم تو سامانه بارگزاری میکنیم تنهایی نمیتونی مطمئن باش 

2706