2733
2739
شوهر منم از گوشی زیاد سر درنمیاره فقط به من دستور میده.احمق

در مورد مرد زندگیت اینجوری حرف نزن شاید گاهی ناراحتت  کنه ولی دلیل نمیشه بهش توهین کنی الان برادرشوهر من خونه اش رو به اسم مادر شوهرم زد و به اسم خاموشم نکرد ولی واقعا ناراحتی درست نشد منم شوهرم وضع مالی خوبی داره برام ماشین خرید ولی به اسمم نکرد میگم عزیزم دراصل هر چی داری مال منه تو هم خودت رو درگیر این مسائل نکن فقط اعصابت خورد میشه تو تصمیم شوهرت هیچ تاثیری نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عششششششقمممممم

جووووووون😍اشنایی😍😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
اره دیگه عکس خودم پروف بود هلن دخترمه 

حدس میزدم 😍😍😍😍😍خوبی عشقم😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
فدات تو خوبی 

قربونت بشم خوبم منم😍

2740