2737
2739
عنوان

زایمان رایگان بیمارستان میلاد

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 24 پست
خاله منم رفته بود اونجا سزارین مشکلی نداشت اتفاقا میگن خیلی تمیزه بخش خصوصی هم داره

کی سزارین کردن؟هزینه شو نمیدونین؟

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم که تو میلاد سزارین اختیاری نیست و طبیعی رایگانه.میگم اخه مال من دو قلو هستن معمولا دو قلو رو ...

شرایطتتون رو متوجه شدم

شما سزارین اجباری هستین ولی کمی هزینه داره مخصوصا اینکه دوقلو ان ممکنه ان آی سیو لازم شدن 

کلا حرفم این بود که فکر نکنید کلا یک ریال هم پرداخت نمی کنید

درسته در مقایسه با بیمارستان خصوصی هزینه اش خیلی خیلی کمتره ولی صفر نیست

من اطلاع درستی از میزان هزینه ندارم بهتره از پزشکتون بپرسید

2731
عزیزم شما زایمان کردین  هزینه اش چقد شد

نه بابا من ک تازه ماه 3 ام.از الان داشتم پرس و جو میکردم برای اون موقع.فهمیدی به منم بگو

استاتر عزیزم انگار از قانون جدید بی خبری جدیدا دوقلو ها رو سزارین اجباری نمیکنند طبیعی زایمان میکنند اگه نشد بعد میبرن برای سزارین من تازگیا هم زن عمو دوقلو داشت طبیعی زایمان کردولی می‌گفت خیلی اذیت شده چون اولی با سر بوده راحت دنیا اومده ولی دومی با پا بوده می‌گفت تو زایمانم خیلی اذیت شدم و کتف بچم یکم فک کنم آسیب دیده بود چند روز بستری شد ولی عروس عموم چون دید این زن عموم خیلی اذیت شده ترسید رفت سزارین دل به خواه 

2738
استاتر عزیزم انگار از قانون جدید بی خبری جدیدا دوقلو ها رو سزارین اجباری نمیکنند طبیعی زایمان میکنند ...

نه عزیزم من از دکتر بیمارستان میلادم سوال کردم.گف قانونا باید سزارین شی مگر این ک جفتشون سراشون پایین باشه و فلان شرایط باشه و اینا....ولی بهم گفته سزارین میشم.