2733
2739
عنوان

واقعا اونایی که تو اینستا زندگی لاکچری دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 19 پست

یه چیزی بگم سو تفاهم نشه ولی پیج یه خانمی رو داشتم چون دخترش با دخترم تو یه روز به دنیا اومده بود منم کلا از بچه ها خوشم میاد فالوش کردم هر روز حداقل 10تا پست و استوری میزاشت از بچش به نسبت زندگی لاکچری داشتن تو یکی از پست ها یه نارنگی داده بود دست بچش نوشته بود نارنگی میخواد منم واسش نوشتم با استیکر لبخند و کاملا بی منظور چون گفتم کلا عاشق بچه هام... گفتم نارنگی ندی بخوره هنوز زوده براش 

اونم بهم گفت با یه لحن بدی من حتی سرلاکم نمیدم چه برسه به نارنگی و کلی برام ردیف کرد که یعنی من خودم همه چی بارمه تو میخوای به من بگی.... من بعدش کلی پیام دادم عذرخواهی گفتم یه وقت ناراحت نشه اما اصلا جوابم نداد....منم دختر دارم و همه ما هم بچه داریم شایدم پیچ بزنیم و اینا ولی این خانم حتی تو ماشین نشسته بود میخواست بره خونه مامانشم فیلم از بچش می گرفت داریم میریم خونه مامان بزرگ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731