2733
2734
عنوان

از شوهرم دلخورم ولی به روش نمیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 33 پست
با شوهرت صحبت کن  بگو چی اذیتت می‌کنه  حال خراب پدرش باعث کم کاری اولش شده ولی بگو الان ...

بچت 53 رو شه باز حامله ای عزیزم سخت نیست

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
بچت 53 رو شه باز حامله ای عزیزم سخت نیست

نه بابا حامله نیستم ،گفتم بچه هامون هم سنن تقریباً

وای انقدر فضوله که تو همین یکی موندم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خیلی خوبه. حالا فقط مونده شرایط همسرتون رو درک کنید و از کاه واقعا کوه نسازید و حتی بابت همسر مسئ ...

ببخشید عزیزم ولی همسر ایشون و خانواده شون باید در مقابل این خانم و فرزند نورسیده هم مسئول می بودن ولی این خاتم و فرزندشون رو ول کردن ، مگه خانواده همسرشون فقط همین یک پسر رو داشتن، باید خانواده همسرشون به پسرشون متذکر می شدن که هوای خانمت و فرزند نو رسیده  رو هم داشته باش ، کلا خودشون رو عقب کشیدن ، اصلا رفتار همسرشون رو نپسندیدم و همسرشون کم کاری کردن

2731