2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من نه 

قبلا با دوس پسرم حرف بچه میشد من میگفت ۴.۵ سال بعد از ازدواج دعوا میکرد میگفت نه حتما بایدبعد از دو یا دو و نیم سال بچه دار بشیم 🤦‍♀️😂😂

اون موقع تنش گرم بود الان ک نامزد کردیم فهمید مشکلات زندگی رو میگه همون ۴. ۵ سال بعد 

فک کنم سر زندگی بریم کلا قیدشو بزنه 😂😂😂

خوبه ک تو بچه دوست داری من اصلا کنار نمیام

2728
2740
به سلامتی فارغ شی گلم..دعای باردارا زود قبول میشه واسه خواسته منم دعا کن زود براورده بشه بلاتکلیفم

ممنون گلم

انشالله بهترین ها برات رقم میخوره.انشالله خواسته خودت با حکمت خدا یکی بشه😍😗😘

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
من میترسم ک محدود بشم  همش نگرانی داشته باشم  استرس  گریه هاش  مریضی

ب نظر من مادر میتونه همرو تحمل کنه.از لحظه اول مادر شدن خدا به مادرا قدرت میده واسه همه چی

ب نظر من مادر میتونه همرو تحمل کنه.از لحظه اول مادر شدن خدا به مادرا قدرت میده واسه همه چی

اون ک صد البته 

الا خواهر شوهرم ۲۱ سالشه بارداره. قرار عید زایمان کنه 

من و نامزدم واقعا پرامون ریخته بابت زود بارداریش 

سالگرد ازدواجش حامله بود 🤦‍♀️

خو این هنوز دو تا مسافرت با شوهر نرفته ک حال کنه با بچه اصلا حال نمیده همش باید مراقب باشی 

وقتی به این فک میکنم حس میکنم ۴ .۵ سال بازم کمه

اون ک صد البته  الا خواهر شوهرم ۲۱ سالشه بارداره. قرار عید زایمان کنه  من و نامزدم وا ...

دوسال خوبه دیگ ولی خب منو دوس پسرم تواین چهار سال جز مسافرت همه چی داشتیم باهم دیگ ازدواج کنیم دوبار مسافرت بریم بچه لازمه خخخخخ