2737
2739
عنوان

سندروم ترنر کسی میدونه چیزی راجبش؟؟؟ لطفا اگه میدونید دریغ نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2119 بازدید | 69 پست
ان تیم بالا بود ریسک سندروم داون دادن..  امینو شدم از لحاظ کروموزومی مشکل نداش..  آنومال ...

عزیزم😭😭😭واقعا الان فقط شما شرایط روحی منو درک میکنی😭خیلی سخته خدا سر دشمن آدمم نیاره

الهی فدات شم میفهمم چی میگی ،من خودم ۸ماه پیش توی ان تی معلوم شد بچم ناهنجاره و مجبور به سقط شدم،از ...

عزیزم😭قلبم به درد اومد انشالله شمام یه بچه سالم خدا بهت بده اصن انگاری خیلی زیاد شده قدیم این چیزا نبود همه صحیح و سالم ولی الان چی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم😭😭😭واقعا الان فقط شما شرایط روحی منو درک میکنی😭خیلی سخته خدا سر دشمن آدمم نیاره

خییییییییلی سخته ولی خواهش میکنم ب خودت استرس نده خواهری.. 

بسپر ب خدا.. 

من 80 روزه سقط کردم دلم اتییییشه ولی چ میشه کرد... 

از ته ته ته ته قلبم از خدا میخام دخترت سالم باشه💖

خییییییییلی سخته ولی خواهش میکنم ب خودت استرس نده خواهری..  بسپر ب خدا..  من 80 روزه سقط ...

مرسی از دعات😭😭خدا انشالله یه بچه سالم بهت بده عزیز دلم واقعا پروسه پر استرس و ناراحت کننده ای هستش خدا نصیب هیچکی نکنه😭

2731
عزیزم😭قلبم به درد اومد انشالله شمام یه بچه سالم خدا بهت بده اصن انگاری خیلی زیاد شده قدیم این چیزا ...

یه صرب المثلی هست میگن بی خبری ،خوش خبریه

واقعا قدیمیا بی اطلاع بودن،راجت تر بودن

من الان توی ۱۴ هفته ام،هفته پیش ان تی بودم،با اینکه دکتر سونو و ازمایشمو دید گفت خوبه ولی در اومده میگه برو سلفری اگه میخوای 

شوهرمم گفت نمیذارم بری،میخوای دو سه هفته ابغوره بگیری و خودتو از استرس بکشی تا نتیجش بیاد،ولی واسه دو هفته دیگه یه ازمایش نوشته،دلم توی دهنمه از استرس اون

2740
یه صرب المثلی هست میگن بی خبری ،خوش خبریه واقعا قدیمیا بی اطلاع بودن،راجت تر بودن من الان توی ۱۴ ه ...

وقتی خوب بوده رو چ حسابی گفته آخه؟ آه همش استرس میدن این دکترا

وقتی خوب بوده رو چ حسابی گفته آخه؟ آه همش استرس میدن این دکترا

به خدا از وقتی فهمیدم باردارم هر دو هفته یه سوژه واسه استرس بوده،دیابت و انسولین،هماتوم و جفت پایین،تیرویید،حالا هم این یکی

به خدا روزگاری شده

ولی عزیزدلم تو نگران نباش انشاءالله نی نی خوشگلت صحیح و سلامته و به زودی خبر خوش میگیری