2752
2734
عنوان

شما وقتی سردرد میگیرین چیکار میکنین؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3784 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من هم از سه ماهگی این مشکل رو داشتم اما شربت عسل با گلاب که می خوردم و استراحت می کردم خوب می شدم و نو این 6 ماه هیچوقت حتی در بدترین سردردها هم حاضر نشدم قرص بخورم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
2731
سلام مامانیای مهربون
وانیا جون اگه میتونی تحمل کنی خوبه ولی حتما با دکترت صحبت کن
من تو ماههای اول چشم درد شدید میگرفتم نه میتونستم چشامو ببندم نه آروم میشدم
به دکترم گفتم آزمایش دادم کمبود آهن شدید داشتم
دکترم روزی یکی شیاف دیکلوفناک و یا یه استامینوفن رو برام بی ضرر دونست اما چند تا قرص آهن در روز بهم داد الان اصلا دیگه سر درد ندارم
به دکترت بگو تا اگه لازمه بهت یه سری آزمایش بده
اصلا اصلا زیر آفتاب نرو
زیاد استراحت کن
اگه بتونی تحمل کنی و قرص و شیاف مصرف نکنی خیالت واسه نی نی راحت تره
امیدوارم نی نی نازی رو به راحتی بدنیا بیارید
برای سردرد یا میگرن یه چسب پیشونی هست که در مواقع حاملگی میشه استفاده کرد...باید از داروخانه تهیه کنید
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)