2733
2739
عنوان

دیگه بریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 19 پست
متاسفانه گواهی نامه ندارم

وا.... خب پس شما ک گواهینامه نداری ماشین خریدنت چی بود دیگه.. ماشین خریدی برای زیرپای اقا  حالا میخای نبره سرکار ؟!!!  ی کارایی میکنین بخدا ادم خندش میگیره. چرا باید بد بنظربیاد؟ مگه همه باید ماشین داشته باشن؟ پولاتو طلا میگرفتی براخودت.  مرده رو پررو میکنین همع چی بش میدین  بعد میگین چرا پروعه.. مردها جنبه محبت دراینحد روندارن.  بنظرم ی بهونه پیدا کن بفروش ماشین رو. اگ تحمل نداری زیرپاش باشه

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا.... خب پس شما ک گواهینامه نداری ماشین خریدنت چی بود دیگه.. ماشین خریدی برای زیرپای اقا  حالا ...

داشتم رانندگی میرفتم ولی امتحانمو رد شدم بعدشم بچه دارشدم نشد بگیرم اره اشتباه کردم نه قدر دونست نه هیچی هر روزم دارم حرص میخورم حتی به خودم یکبار نگفت بیا رانندگی یادت بدم خودتم بشینی 

داشتم رانندگی میرفتم ولی امتحانمو رد شدم بعدشم بچه دارشدم نشد بگیرم اره اشتباه کردم نه قدر دونست نه ...

وای من فهمیدم تمام خانمای نی‌نی سایت باید طلاق بگیرن کلا دورهمی مجردی حال کنیم. یک مرد خوب پیدا نمیشه اینجا اه

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2731