2733
2734
عنوان

☹وای بچه ها یه کاری کردم الان عین ..توش موندم چیکارکنم حالا☹

| مشاهده متن کامل بحث + 2762 بازدید | 186 پست
از اونایی میشی که باعث دعوا تو زندگی پسرت میشی همش دعوا میندازی بینشون نمیذاری عروست آب خوش از گلوش ...

بابا عروسم عشقمه

خودم فداش میشم این دختر رفتنیه🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خودتم که ۳۳ سالته ماشالله چه مامان جوونییی

فدات گلم😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا عروسم عشقمه خودم فداش میشم این دختر رفتنیه🤣🤣

چند سالتوته

حرکات نمایشی خیلی بچگانه بود😐😂

برید فردا هم برای دوس دختر پسرتون کادو بخرید هم از طرف خودتون براش بخرید

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2731
چند سالتوته حرکات نمایشی خیلی بچگانه بود😐😂 برید فردا هم برای دوس دختر پسرتون کادو بخرید هم از طر ...

۳۳سالمه عشقم

رفتم خریدم براش بهترش و😘

۳۳سالمه عشقم رفتم خریدم براش بهترش و😘

ایول 👌🏻❤️

پسرتون خانمی چند سال؟ 

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
ایول 👌🏻❤️ پسرتون خانمی چند سال؟ 

۱۷سالشه عزیزم هنوز بچس

پسرم بوکسره فیلماش وکه میزاره

اینستا دخترای ورپریده میان باهاش

دوست میشن اونم جنتلمن هیچ کدوم و رد

نمیکنه🤣🤣🤣