2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم نمیده و میگه پیام شخصی دارم که نمیخام تو بخونی

خب پس چک نکن

نمیخواد بخونی پس کار زشتیه به حریم خصوصیش بی احترامی کنی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2728
اگه حریم خصوصی سرش میشه پس چرا برا منو مدام چک میکنه

تو هم نذار چک کنه

من هم بدم میاد کسی وارد حریم خصوصیم بشه هرچند چیز خاصی توی گوشیم ندارم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
قبلا بهم میداد مدارم دست من بود یه ماهی میشه که اصلا به من نداده

مطمئن باش نه برای همسرت،کلا در مورد هرکس که زیاد کنجکاوی کنی چیزهایی پیدا میکنی که علاقه و عشق رو به شدت از بین میبره.اگه دوسش داری سعی کن زیادی حساس نشی.نه اینکه بی تفاوت باشی ولی گاهی زیاد نشناختن و زیاد ندونستن بهتره

2738
قبلا بهم میداد مدارم دست من بود یه ماهی میشه که اصلا به من نداده

آهاااااا

ببین بستگی به خودت داره اگه میتونی به گفته دوستان پیگیر نشی و بیخیال شی خب پس بیخیال و زندگیتو بکن

اما من به شخصه نمیتونم شده خودمم عذاب بکشم اما تَ تویه قضیه رو در میارم

میدونی حس میکنم اگه از موضوع سر در نیارم طرف خیلی عذر میخوام این واژه رو به کار میبرم فک میکنه من ساده م ببو گلابی ام هر کاری دوس داره بکنه بعد با خودش بگه اونم داره تو خونه زندگیشو میکنه دیگه...

حالا شمام هر جور خیال خودت راحت میشه رفتار کن...

خدا💖 

اول بگو ببینم شرایط طلاق داری یا ن؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
تا پای طلاق رفتیم سه بار ولی دوباره برگشتیم به زندگی

ببخشید ولی ارزشی برات مونده؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

ببین اسی جان اگه شرایط طلاق داری دنبال این چیزا باش ولی اگه شرایطشو نداری خودتو بزن ب بیخیالی بخودت برس بخاطر دل خودت ؛ خودتو سرگرم کن وگرنه فقط افسردگی و اعصاب خوردکنی برات میمونه شوهرتم از این ب بعد علنی خیانت میکنه خدایی نکرده